İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo hakkında görüşleriniz

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Photoshop'da hazır simgenin yanına iki satır yazı yazınca logo mu yaptım oluyor? Photoshop'da yazı yazmayı öğrenen herkes başlık açsa forumun hali duman olur.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Photoshop'da hazır simgenin yanına iki satır yazı yazınca logo mu yaptım oluyor? Photoshop'da yazı yazmayı öğrenen herkes başlık açsa forumun hali duman olur.

Logo yapmak ayrı bi olaydır. İlla şaşaalı olması gerekmiyor. Hatta olabildiğince basit olmalı..
Büyük markaların logolarına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız..

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11

Şu photoshop daki hazır simgeyi gösterebilirsen sevinirim boşa uğraştığım için kendime bi kızıyım.

Ekleme:
Logo yapmak ayrı bi olaydır. İlla şahşahlı olması gerekmiyor. Hatta olabildiğince basit olmalı..
Büyük markaların logolarına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız..

Gerekli cevabı vermişsiniz hocam ama böyle hazımsız insanlara kendimi tutamıyorum.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şu photoshop daki hazır simgeyi gösterebilirsen sevinirim boşa uğraştığım için kendime bi kızıyım.

Ekleme:

Gerekli cevabı vermişsiniz hocam ama böyle hazımsız insanlara kendimi tutamıyorum.

Şu an kulandığım pc'de Photoshop olmadığı için hemen bir Google araması yaptım.
Şok şok şok! http://www.adobetutorialz.com/content_images/AdobePhotoshop/ART-D/tutorial268/38.jpg

Neyse, Photoshop'da T simgesine tıklayarak yazı yazmayı öğrendiğine sevindim. Ama bu forumda senin gibi çoluk çocuk temizlendiği zaman forum çok daha kaliteli bir yer haline gelecek.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Şok şok şok! http://www.adobetutorialz.com/content_images/AdobePhotoshop/ART-D/tutorial268/38.jpg

Neyse, Photoshop'da T simgesine tıklayarak yazı yazmayı öğrendiğine sevindim. Ama bu forumda senin gibi çoluk çocuk temizlendiği zaman forum çok daha kaliteli bir yer haline gelecek.

sen bana başda desenki kardeş bu taç kime ait ? bende kullanmak istiyorum desen

Bende derimki arkadaş bu özel çizim bir çalışma grafiker bir ecnebi arkadaş bunu paylaşıma sunmuş buyur sende yararlan derdim

http://divisionoverlay.net/kingsCrownLogo.php

ama sen adobenin basit çimini alıp burda bi çalışma yapmış kişinin işini küçük düşürme gayretini seçtin buda senin seviyeni ve kişiliği gösterdi.

http://divisionoverlay.net/kingsCrownLogo.php adam psd si ile paylaşmış tepe tepe kullan

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hakaretlerine tabi ki cevap vermeyeceğim. Bahsettiğin sitedeki logo, Photoshop'da default bulunan taç'ın gradient v.s eklenmiş halidir.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Hakaretlerine tabi ki cevap vermeyeceğim. Bahsettiğin sitedeki logo, Photoshop'da default bulunan taç'ın gradient v.s eklenmiş halidir.

Sen zamanında baya bi meşkul olmuşsun adobenin simgeleriyle bunuda zamanla kendine kompleks edinmişsin galiba ben logomu eklerken ŞOK ŞOK ŞOK yılın logosu KOŞ KOŞ KOŞ parayla satıyorum diye bi açıklama yapmadım ayrıca kimseyi kandırma eğilimine girmedim ama sen ŞOV ŞOV ŞOV yapmaya soyundun bunuda geçde olsa anladın ama şemşiye hikayesi cuk diye oturdu. Hadi git işine.

Dipnot: Bu kadar basite indirgediği bi konu hakkında arkadaş - rep vermiştir

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Ya bi git kumda oyna sen.

Photoshop'u çok iyi kullanabilmek ile logo yapmak ayrı şeylerdir.
Takmışsın taca, tamam al senin olsun kral sen ol.
Sana örneklerle izah ediyim, belki kafana sokabilirim logo kavramını:
mercedes-logo.jpg
opel_logo.gif

127993.jpg
adidas_logo.jpg

• Like
Reactions: Own
E

Erturk

Misafir
Konuyu takip ediyorum. Biraz daha konu dışına çıkıp hakaret içeren cümleler kurarsanız konuyu kilitlemek , hatta bazı arkadaslarımızı da 3 gunlugune yasaklamak zorunda kalacağım.

Bu yazımı dikkate alırsanız sevinirim.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Konuyu takip ediyorum. Biraz daha konu dışına çıkıp hakaret içeren cümleler kurarsanız konuyu kilitlemek , hatta bazı arkadaslarımızı da 3 gunlugune yasaklamak zorunda kalacağım.

Ortada hiç bir şey yok ben basit bir çalışma koydum olumlu olumsuz görüş almak istedim ama çatışma ortamını oluşturan arkadaş logo ile alakalı değil bizzat insanları küçük düşürücü açıklamalar yaptı konuyu başdan sona takip edildiği zaman %90 lık kesim olumlu görüş verirken bu arkadaş beğenmeyen diğer arkadaşlar gibi beğenmedim demek yerine küçük düşürücü tartışmayı başlattı takdir senin.

E

Erturk

Misafir
Gelen raporlarıda göze alarak yazdım o yazıyı Own. Tekrar tekrar "Forum Kurallarına Uyalım" cümlesini kullanmamıza gerek yok sanırım :)

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Photoshop'u çok iyi kullanabilmek ile logo yapmak ayrı şeylerdir.
Takmışsın taca, tamam al senin olsun kral sen ol.
Sana örneklerle izah ediyim, belki kafana sokabilirim logo kavramını:
mercedes-logo.jpg
opel_logo.gif

127993.jpg
adidas_logo.jpg

Nereye varmaya çalışıtğını maalesef anlayamıyorum. Konu sahibi yaptığı logo için yorum istemiş. Ben de hazır bir simge ve iki satır yazı kullandığı için görüşümü bildirdim. Senin gösterdiğin örneklerin maalesef konuyla ilgili değil.

@Ertürk: Konu hakkında yaptığım ilk yorumdan sonra gelen hakaretler konunun sapmasına neden oldu görüldüğü üzere.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38

Haklısınız. Disiplininizi beğendim. :harika: Ama moderatörlüğünüzün ilk günlerinde bu kadar sert ve otoriter çıkışlar yapmayın; stratejik bi öneri.. :)

@sadeceprn;
Yorum yapmayacağım artık. Konuyu dağıttık yeterince zaten. Anlayacağın yok senin...

E

Erturk

Misafir
Haklısınız. Disiplininizi beğendim. :harika: Ama moderatörlüğünüzün ilk günlerinde bu kadar sert ve otoriter çıkışlar yapmayın; stratejik bi öneri.. :)

Yorum ve öneri için teşekkür ederim. Lakin iyi niyetli bir yaklaşımdı bu. Bahsettiğin gibi sert ve otoriter değil ;)

sercan001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok basit dostum. hiçbir düşünce yok ortada. beni yanlış anlama. sözlerim sana ışık olsun...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sadeceprn haklı hazır bir tac koyup yanına yazı yazmışsın nasıl bir yorum bekliyorsun ki.Zaten rolexin logosuna benzediğinden kullanım risklidirde.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
sadeceprn haklı hazır bir tac koyup yanına yazı yazmışsın nasıl bir yorum bekliyorsun ki.Zaten rolexin logosuna benzediğinden kullanım risklidirde.

Sen hala bu konudan kendine peynir ekmekmi arıyon yav pes valla :) herşey konuşuldu bitti daha nediye yazarsınız anlamam konu kilitlenirse sevinirim.

Anlamakta güçlük çekiyorum konu açıyorum beğen beğenme ama ne diye - REP verme ezikliğine giriyorsunki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5