İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo hakkında görüşleriniz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sen hala bu konudan kendine peynir ekmekmi arıyon yav pes valla :) herşey konuşuldu bitti daha nediye yazarsınız anlamam konu kilitlenirse sevinirim.

Anlamakta güçlük çekiyorum konu açıyorum beğen beğenme ama ne diye - REP verme ezikliğine giriyorsunki

Logo bile yapmamışsın burada gelip yorum bekliyorsun.Sonrada gerçekler söylenince insanlara laf söylüyorsun , - rep vermeyi de eziklik olarak görüyorsun.Nediyim hayatta başarılar sana :hmmm:

Keşke bu sert eleştirilerin yararına olduğunu anlayabilsen, merak etme ama öğrenirsin zamanla ;)

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
sadeceprn haklı hazır bir tac koyup yanına yazı yazmışsın nasıl bir yorum bekliyorsun ki.Zaten rolexin logosuna benzediğinden kullanım risklidirde.

Logo bile yapmamışsın burada gelip yorum bekliyorsun.Sonrada gerçekler söylenince insanlara laf söylüyorsun , - rep vermeyi de eziklik olarak görüyorsun.Nediyim hayatta başarılar sana :hmmm:

Keşke bu sert eleştirilerin yararına olduğunu anlayabilsen, merak etme ama öğrenirsin zamanla ;)

İnsan eleştirilir ama yaptığı birşeyden soğutarak değil düşüncesine ortak olduğun insan aşağılayark yorum yaptı sende aynı düşüncedesin ki yorumuna ortak oldun beğenmediysen olmamış daha iyisini yapmayı dene inan bu söz insanı ateşler ama sen durupda bir taçın yanına isim yazma marifetmi gibisinden yorum yaparsan işde bu insanı küçümsemek vede aşağılamak olur senin söylediklerine karşı bende normal olarak sert konuştum kötü bişey yapmadım konu daha fazla uzamasın lütfen biz sabaha kadar yazarız ama forumdaki insanlarada kabak tadı vermesin.

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Çalışman hoş fakat renk tonları krallık için uygun değil dostum. Krallık pahallığı, gösterişi gösteren ilgi çekici özelliklere sahip bir mevki. Bu yüzden siyah beyaz gri tonları malesef uygun olmamış. Bahsettiğim özelliklerle bağdaşan altın sarısı veya o tonlardan kullanırsan çok daha fazla akılda kalıcı olur ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5