İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Logo hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Belli kullanıcısı olan bir webmaster forumunda paintte çizilmiş bir logo hiç yakışmamış.

G

GokhanKara

Misafir
Eğer yönetim dilerse ben ücretsiz olarak bir kaç çalışma yapıp sunabilirim...

• Like
Reactions: Eif
G

GokhanKara

Misafir
Ben bu siteye kimseyle tartışmaya girmedim.Grafik tasarım eğitimini tam 9 yıldır yapıyorum.Siz her kimsiniz bilmiyorum fakat yaptığım çalışmaların hepsi burda.Logo sanat eseridir evet fakat siz 1 hafta düşünüpte bir consept bulamıyorsanız , benimle aynı seviyede olamayabilirsiniz.Ben günde bazen 5 adet logo tasarlıyorum.Bugüne kadar 1 müşterimden bile beğenilmemezlik görmedim.
Logo tasarımlarıma göz atın ; daha sonra seviyenizi yerine getirip o şekilde benimle konuşun yada hakkımda yorum yapın.
DAHA önceden yapmış olduğum logo çalışmaları ;

gokhankara.png

E

Erturk

Misafir
iyinet.png

---

2.png

Yonetimin şu an Logo arayışı içerisinde olduğunu pek sanmıyorum. Zira öyle bir durum olduğunda muhakkak bir konu açılır sanırım...

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyinet.png

---

2.png

Yonetimin şu an Logo arayışı içerisinde olduğunu pek sanmıyorum. Zira öyle bir durum olduğunda muhakkak bir konu açılır sanırım...

Bu logolar çok güzelmiş
Degişmeli olarak eklenseler sıra ile sayfa yenilendikçe degişse güzel olur aslında..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Adamı günaha sokmakta böyle durumlarda üstünüze yok. Hoşgörülü bir yorum beklemeyin.
Aynısını yap paintte, o logoyu kaldırır kendimde görevden ayrılırım bak bu kadar açık konuşuyorum. Gidin biraz saygı öğrenin gelin.
Bu logo kalacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5