İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo hazırlanacak: Plus Emlak

Hangisini Seçeyim?

• fatihhk

Kullanılan: 27 69.2%
  • Permission

Kullanılan: 2 5.1%
  • Martyn1 üst

Kullanılan: 5 12.8%
  • Martyn2 alt

• UguG 1

Kullanılan: 1 2.6%
  • UguG 2

• Kullanılan toplam oy
    39

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla baya hoş duruyor logo birde buyultum kucultme esnasında bozulmaması daha bi hoşuna gitti ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pazartesi sabah 12 ye kadar sürecek bir anket açtım. Oylarınızla beğendiğiniz logoyu seçerseniz çok sevinirim. Dileyen kendi tasarımınada oy verebilir. Teşekkürler.

M

MartyN

Misafir
anketin sonucu forumda daha eski olan ve arkadaşları olan kişinin logosunun kazancağını belirler :) herkes arkadaşlarına oy verdirir anket adil değil, bence firmanız için en iyisi logonuzun kurumsal kimliği iyi yansıtması ve modern olması. buna özen gösterin ve kendiniz seçin hatta aklınızda bir fikir varsa onu anlatın tasarlayan arkadaşlar ona göre tasarlar.

(yanlış anlaşılmasın tabi photoshopta yarım saatte çizdiğim 2 tane logo için yazmadım bunu anlatabilmişimdir umarım)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MartyN' Alıntı:
anketin sonucu forumda daha eski olan ve arkadaşları olan kişinin logosunun kazancağını belirler :) herkes arkadaşlarına oy verdirir anket adil değil, bence firmanız için en iyisi logonuzun kurumsal kimliği iyi yansıtması ve modern olması. buna özen gösterin ve kendiniz seçin hatta aklınızda bir fikir varsa onu anlatın tasarlayan ona göre tasarlar.

(yanlış anlaşılmasın tabi photoshopta yarım saatte çizdiğim 2 tane logo için yazmadım bunu anlatabilmişimdir umarım)
Anketi başkalarının zevkinide öğrenebilmek için koydum. Aslında ben sadece aracılık yapıyorum bu logoya arada kalmamak için. Ankette logo seçimleri için bir kriter olacaktır bizim için. Anketi kazananın seçilmesi garanti değil yani.

Bu arada pek yüksek bir ücret olmamasına rağmen bu kadar ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum. Gönül isterdiki hepsini alalım ama sadece bir logo kullanmak gerekiyor. Bakalım kararı çok kısa bir zaman sonra vereceğiz. Tekrar teşekkürler.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesaj yolu ile bana ulaşanlar mesaj kutularının limiti kontrol etsinler.

Sorunuzuda buradan cevaplayayım; Yeni logolarınızı en geç yarın 12 ye kadar ekleyebilirsiniz.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyrun bir kaç tane yaptığımız ekliyim gün içinde bir kaç tane daha eklerim heralde.

Birincisi:

İkincisi:

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

verdiğiniz resimle ilgili bir çalışma

Bunlar kısa sürede çıkarılmış işler istege göre istenildiği gibi geliştirilir.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

binlerce tasarım yapayım size hiç farketmez önemli olan sizin nasıl birşey istediginiz :)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanalvadi kısa sürede nasıl bu kadar çok logo çıkardın anlamadım acaba bunlar hazır mı yoksa yeni mi tasarladın?

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamamen yeni tasarlandı biz ekip olarak çalışmaktayız

Gerek hosting gerek kodlama gerek logo banner tasarım veya yönetim olarak.

Ondan dolayı bu kadar hızlı ve çok iş çıkarıyoruz yani tek başıma tasarlamadım.

sevgiler

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatihhk nin logosunu seçmeye karar verildi. İlgi gösteren herkese çok teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5