İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo hazırlanacak: Plus Emlak

Hangisini Seçeyim?

• fatihhk

Kullanılan: 27 69.2%
  • Permission

Kullanılan: 2 5.1%
  • Martyn1 üst

Kullanılan: 5 12.8%
  • Martyn2 alt

• UguG 1

Kullanılan: 1 2.6%
  • UguG 2

• Kullanılan toplam oy
    39

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yeni açılan emlak ofisimiz için logo hazırlatmak istiyoruz. Turuncu ve Mavi renkler kullanılırsa işyerindeki boya ve dekorla daha uygun olur diye düşünüyoruz. Bu logo ile 3.50 ye 1.05 boyutunda tabela da hazırlayacağız.

Web site adresimiz plusemlak.com olacak.

Ücreti 50 ytl olarak düşündük. Banka hesabına havale olarak yatırabiliriz.

Aşağıdaki + lı gülen yüz de hoşuma gitti açıkçası. Bunuda kullanabilirsiniz. Logo hazırlayanlar özel mesaj yolu ile gönderebilir ya da burada teşhir edebilirler. Sonucu buradan seçtiğimiz logoyla birlikte yazarım.

plus5zv.gif

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim hazırladığım boyutlar (pixel cinsinden) ne olsun? birde arka plan beyaz olsun değil mi?

F

fatihhk

Misafir
PlusEmlakwithWWW.jpg

Tamamen vektör tabanlıdır.Herhangi bir bozulma olmaksızın istediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz.
Yorumlarınıza göre renkler,yerleşim,fontlar yani kısacası herşey değiştirilebilir.
Çalışmalarım PSD formatındadır.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
Bizim hazırladığım boyutlar (pixel cinsinden) ne olsun? birde arka plan beyaz olsun değil mi?
Pixel farketmez ama büyük olursa küçültüp uyarlamak daha kolay olur. Arka fonda beyaz olabilir.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
Web Sitesi adresi ile birlikte:
PlusEmlakwithWWW.jpg

Tamamen vektör tabanlıdır.Herhangi bir bozulma olmaksızın istediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz.
Yorumlarınıza göre renkler,yerleşim,fontlar yani kısacası herşey değiştirilebilir.
Çalışmalarım PSD formatındadır.
Güzel olmuş eline sağlık. Sonucu bildiricem buradan.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk'nın logosunu ben de beğendim, eğer görüş kabul ediyorsan :)

F

fatihhk

Misafir
Tüm yorumlar için teşekkür ederim.;)
Beğenmiş olmanız beni mutlu etti.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her iki tasarımda guzel hos tasarımlar ama 2. bana sankı bır yerden gordum gibi gelıyor yanlıs anlamayın sakın ama anımsatıyorda olabılır bulursam yazarım

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilham alıyoruz tabi bazı yerlerden aynı birebir degildir sadece fikir olatrak anımsama yapıyorum aklımdan ben fazla logo işi yapmam ama bir anda böle ypmak geldi

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel seçenekler olması güzel tabi ama sadece bir tane seçebiliyoruz. Vallahi karar vermekte güçlük çekiyorum. Pazar akşamı karar verip pazartesi yaptıracağız kısmetse.

İlgi gösteren herkese teşekkürler.

F

fatihhk

Misafir
trextra' Alıntı:
Güzel seçenekler olması güzel tabi ama sadece bir tane seçebiliyoruz. Vallahi karar vermekte güçlük çekiyorum. Pazar akşamı karar verip pazartesi yaptıracağız kısmetse.

İlgi gösteren herkese teşekkürler.

Ben tabela boyutunu vs. hazırladım sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum :p
Şaka bir yana tüm arkadaşların çalışmaları güzel.Hiç olmazsa bir emek var ortada buna saygı duymak lazım.
Sizin için en uygunu kazanır inşallah...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5