İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo için Önerilerinizi Bekliyorum

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
yazarlik.jpg

Yukarıda gördüğünüz logoyu Photoshop programı ile yaptım. Grafiker değilim haliyle bazı noktalarda takıldım. Bu konuda önerilere ihtiyacım var.

Sorun şu;

"ingilizce" ve ".com" ifadelerinin aşağıda resimde çizdiğim iki yatay çizginin arasında kalmasını ve gözü rahatsız etmemesini istiyorum. Ama bunu yapaken logonun orjinalliği bozulmamalı. Mesela benim aklıma ilk gelen sadece büyük harf kullanmak oldu. Ancak denediğimde hoş durduğu söylenemez :)

11205.jpg

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
p harfine çizgileri dolandırabilirsin yılanın boğuşu gibi ancak aynı şekil arkasından geçyor gibi gözkmeli sileceksin yani.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
p harfine çizgileri dolandırabilirsin yılanın boğuşu gibi ancak aynı şekil arkasından geçyor gibi gözkmeli sileceksin yani.

Hocam kırmızı çizgileri kastediyorsanız onları göstermek amacıyla çizdim. Yani i -l - g harfleri iki kırmızı çizginin arasında kalsa sanki daha iyi olur diye düşündüm. Aslen logoda çizgi yok. Maksat sınırları belli olsun.

Oğuzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
p harfi ingilizce.com a gelmeyecek şekilde olsa daha iyi olurdu o şekilde olursa gerçekten iyi olur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5