İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo Tasarım | MrtbtL

mcL42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eLinize saglık hocam çok tşkler ilgi ve alaka çok güzel hiç bir sorun yaşamadan logo mu teslim etti ve çok ilgilendi tŞkler..

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logo fiyatlarını pm alabilir miyim? Profesyönel bir iki logoya ihtiyacım var

Ekleme: Resimler uçmuş hocam, yenileyebilirseniz linkleri...

Mrtbtl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir süreliğine uygun fiyattan logo tasarımı yapacağım. Lütfen pm ile fiyat teklifi isteyiniz.

İş alımı açıktır.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
1 adet logo yaptırdım gerçekten hem anlayışlı hemde işinde ehli biri .

Kesinlikle tavsiye ediyorum. :)

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Elimde bir çok domain mevcut, yurtdışı tabanlı çok fazla iş alıyorum (kodlama, ancak grafik işi sordukları oluyor, nadirende olsa logo sorabiliyorlar).

Fiyat PM olarak alabilir miyim? Çalışmalarını çok beğendim. Başarılarının devamını dilerim.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendisine logo calismasi yaptirdik , memnun kaldik, dürüst bir arkadas tavsiye ederim

Mrtbtl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Elimde bir çok domain mevcut, yurtdışı tabanlı çok fazla iş alıyorum (kodlama, ancak grafik işi sordukları oluyor, nadirende olsa logo sorabiliyorlar).

Fiyat PM olarak alabilir miyim? Çalışmalarını çok beğendim. Başarılarının devamını dilerim.

3 adet logo yapıldı, sorunsuz ödeme aldım. Teşekkürler.

kendisine logo calismasi yaptirdik , memnun kaldik, dürüst bir arkadas tavsiye ederim

Güzel yorumun için teşekkür ederim hocam, hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5