İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo tasarım yarışması

Z

Zion

Misafir
Merhabalar
Aslında tam olarak yarışma değil; zira ödül sadece 100 YTL.
Ama birine 20 YTL verip tek bir tasarım yaptırmak yerine böyle bir şey yapmaya karar verdim. Zira kazanan logonun dışında beğenilen diğer logolar da standart ücreti verilerek kullanılacak.

Katılan arkadaşlar logolarını "demo" ibaresi koyarak burada sergileyebilirler.

Site: http://www.lafmacun.org
Site içeriği: Katılımcı sözlük

Logo konsepti: İçinde web 2.0'den izler barındırsın. (Ama web 2 dedim diye lütfen kimse tümüyle paralel çizgi ve gradyanlardan oluşan logolarla vakit harcamasın. Web 2 sadece paralel çizgi ve gradyanlardan ibaret değil)

Site şu an yenileniyor ve yenilenme aşaması bittikten sonra tema desteği olacağı için farklı temalara farklı logolar konulacak. Dolayısıyla burada sergilenen (ve beğenilen) tüm logolar ücreti verilerek kullanılabilir. Ama en beğenilen ve default temaya konulmasına karar verilecek logoyu yapan kişiye 100 YTL vereceğim. (Diğerleri çok uçmadan fiyatları kendileri belirleyebilirler)

Nasıl bir logo olması gerektiğini anlamak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
Logo yarışması 1 Kasım 2007'de sona erer. Zamanı geniş tutuyorum zira bu logo "marka logo" olacak aynı zamanda.

Logo konsepti konusunda sorularınız varsa buraya yazabilirsiniz. Ayrıca logolarınız yapım aşamasındayken yönlendirme için fikir alabilirsiniz.
Sevgiler

felek28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyi çalışmalar arkadaşım.
En kısa sürede bir logo tasarliyarak yarışmaya katılacağım:)
iyi günler dilerim

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarışmaya bu logo ile katılıyorum,

lafmacun.png

iyi çalışmalar..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Zion tebrikler , güzel düşünce, bende fikrini, kendi sitem için kullanabilirmiyim, müsadenle :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hazır başlamışken allah rızası icin şu kardeşinizede bi logo yapın yaw :D
logo yapılcak adres yurtsevenkardesler.org ust kısım komple logo :)

Z

Zion

Misafir
Zion tebrikler , güzel düşünce, bende fikrini, kendi sitem için kullanabilirmiyim, müsadenle :D
Elbette kullanabilirsiniz, patenti bana ait bir fikir değil :)

Tasarım yapacak arkadaşlar için;
Sitenin halihazırdaki logosu da zaten yeterince iyi. Buna rağmen bir logo istiyorsam daha iyilerini görmek içindir. Siz de buna göre hazırlarsanız hem vakit harcamış olmazsınız, hem de ben doğru logoya kavuşmuş olurum.

felek28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

musabben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha devam ediyormu bittimi 1 kasım yazıyor ama devam edecek se bende yapmayı isterim bi kaç logo.:

Z

Zion

Misafir
Konunun açılma tarihi:
2007-10-17

Lütfen kilit.

İlgi gösterilmediği için iptal edildi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5