İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

logo yaptirilacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

ekdns.com

Misafir
merhabalar.

yeni acilacak olan hosting firmamiz icin logo yaptirmak istiyoruz. aslinda kendi logolarizda var fakat el elden ustun derler. daha iyilerini yapacak illaki vardir. yoksa bizde biliyoruz photoshop u acip sagdan soldan bi sekil alip ustune bi yazi yazip layer danda effekt vermeyi. herseyin iyisini/kalitelisini istedigimiz icin guzelde bir logomuz olsun istedik.

domain : ekdns.com
slogan : hosting çözümleri

mavi, turuncu renkler kullanilabilir. profesyonel bir logo olmasi lazim. yada size gore nasil guzel gozukuyorsa renk secimi olarak onuda gorebiliriz. ucret 20ytl dusunuyoruz(hesaba havale). ucret biraz dusuk olabilir ama istege bagli. dusunenler varsa hazirladiklari logolari goruntulememiz icin buraya yazabilirler. simdiden cok tesekkur ederiz.

Saygilarimizla,
EKDNS Hosting Çözümleri.

E

ekdns.com

Misafir
20$ karşılığında yapıyoruz; www.netmira.com.tr

istege bagli oldugunu belirtmistim sanirim. yani fiyat sabit. bu arada izninizle sizin logonuz hakkindada elestiri yapmak istiyorum font olarak yanlis secim yapilmis bence. hiphop kulturunu benimsiyen insanlarin duvarlara attigi taglere benzemis. biraz daha sade olabilirdi hosting sitesi sonucunda. ilgilendiginiz icin yinede tesekkurler.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkada$ hiphopcu zaten :)
Kuvvetmira fan ı sanırım benim gibi

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada güzel logo yaparım diyen arkada$ varsa bende dü$ünebilirim. ücreti sorun değil yeterki beğeneyim. Ben amacını kafamdakini söylerim bir kaç tane farklı kabataslak hazırlanmı$ logoya baktıkdan sonra birinin üstünde çalı$ırız beraber. Ben güzel logo kartvizit yaparım yaratıcıyımdır diyen varsa pm olarak msn adresini beklerim.. Saygılar..

ilkerortac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen cok biliyorsan photshop yap 20 ytl gibi buyuk bir para yanina kar kalsin. logo demek photosop demek mi hayal urunu mu burdan basliyalim. 20 ytl icin daha efendi olalim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
profesyonel logo demişsin ama 20 ytl demişsin işte bu olmadı.. profesyonel işlerin degeri bu mu sizce bütceniz 20 ytl ise ona göre bu bütcede bişiler istiyoruz deseniz daha iyi..

20 ytl profesyonel bekleme hiç..

E

ekdns.com

Misafir
profesyonel logo demişsin ama 20 ytl demişsin işte bu olmadı.. profesyonel işlerin degeri bu mu sizce bütceniz 20 ytl ise ona göre bu bütcede bişiler istiyoruz deseniz daha iyi..

20 ytl profesyonel bekleme hiç..

ben olabilir diye dusunuyorum istedigim miktari yazmakta ozgurum sanirim. bu isi zevkine yapanlar var kendini gelistirmek icin yapanlar var herkez bi is yaparken ilk once butcesini dusunur. logoya 20ytl veriyorsam benim butcem 20ytl anlaminami geliyor?profesyonel orda "goze hos basit durmamali" anlaminda kullanilmis. + bu sadece bi jpg dosyasi olucak sabit saydam bisi cok cok cok profesyonel olmasi icin flash da kullanilabilir ki animasyonlu bisi istemiyorum yazimda belirtmedimde isteyen 20ytl ye yapar istemeyen yapmaz zorla bisi yaptirmiyoruz yaptiramayizda. yanlis anladigini/dusundugunu zannediyorum permission. yinede yorumun icin tesekkur ederim.

profesyonel bir logo olmasi lazim. yada size gore nasil guzel gozukuyorsa renk secimi olarak onuda gorebiliriz. ucret 20ytl dusunuyoruz(hesaba havale). ucret biraz dusuk olabilir ama istege bagli.

saygilar.

E

ekdns.com

Misafir
sen cok biliyorsan photshop yap 20 ytl gibi buyuk bir para yanina kar kalsin. logo demek photosop demek mi hayal urunu mu burdan basliyalim. 20 ytl icin daha efendi olalim

yazdiklarina bir anlam veremedim ne benim yazima bir yorum/cevap olarak uyuyor nede diger arkadaslarin yorum/cevap larina uygun bisi degil. duzeltip yazmaya kiyip ve dusuncelerini biraz daha yogunlastirip yazarsan bisiler anliyabilecegime diger arkadaslarinda anliyabilecegine inaniyorum. tesekkurler.

saygilar,

E

ekdns.com

Misafir
emlak bankasida hiphopci mi ?

logo.jpg

ne alaka simdi ?

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Eleştri olsunda alakasız olsun.
Konumuz emlak bankası değil netmira logosu hiphop tarzı olmu$ bende arkada$ hiphop sever sanırım dedim. Burdan çöp bulupda ucunu sivriltmeye ne gerek var.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar uzatcak ne var anlamıyorum.Eğer 20 ytlye banner yapıyorsanız yapın yapmıyorsanız yorum yazmamalısınız.Madem fiat ucuz geldi,fiatına göre nasıl yapıyorsunuz onu gösterin bari.

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 ytl ben freehand programini açmam bu ne yaa 20 milyon... adamla dalgami geçiyorsunuz...

ilkerortac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"bu isi zevkine yapanlar var kendini gelistirmek icin yapanlar var " DIYIP de adami konusturmayin yukardayi cumlede gecen kisi/kisiler ayni zamanda profesyonel KUMESININ elamaini olabilirmi ?

ben butcemi dusunurum ! peki ozaman porce alacak paran yoksa bis al .

Burada 20 ytl ye adam profesyonel tasarim yapacak sen gelip daha ilk notunda bizde photshop biliyoruz ha! diceksin x y gibi logolar seni olamicakken *cunku 20 ytlye alamazsin* bu ne **** hiphopci misin diceksin senin iki yandasin gelip logoya banner diyecek sonra benim notuma cevap verip bidi bidi yapacaksin .AKrkadasim web formundasin coban formu degil.

ilkerortac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatina gore nasil yapiyorsunuz nedemek ya ? ben oturup cani sikilan 20 ytl veriyorum daha ne ! bende photoshop biliyorum ha diyen arkadasa logo yapip al X lira mi dicem .

Mantikli aslinda ya.Dusunemedim ozur dilerin

E

ekdns.com

Misafir
"bu isi zevkine yapanlar var kendini gelistirmek icin yapanlar var " DIYIP de adami konusturmayin yukardayi cumlede gecen kisi/kisiler ayni zamanda profesyonel KUMESININ elamaini olabilirmi ? .
oncelikle su yorumuna cevap;
profesyonel kisilik yerinde saymiyor. hergun bir suru sey cikiyor piyasaya bunlari ogreniyor. profesyonelin sadece temeli profesyoneldir. ogrenicek biseyi olmaz demek degildir. senin beyninde o sekilde yorumlaniyor ordada yanlissin. kelimelerinide anlamakta gucluk cekiyorum. uslubunuda degistirirsen sevinirim medeni birer insan gibi konusalim. konusturtma v.s yakismiyor. bu tur kelimeler konusulamadigi zaman kullanilir. konussanda bisey farketmez ben ve diger arkdaslar anliyamadikca...

ben butcemi dusunurum ! peki ozaman porce alacak paran yoksa bis al .
ikinci sozune cevap;

burada yine anliyamadigim seyler var ama sunu soyliyebilirim ben hem profesyonel hemde 20ytl ye istiyebilirim ben bu ortami bu ortamdaki bircok kisiyi ve bu isleri cok iyi bilirim. kimin ne oldugunu bilemezsin/anliyamazsin belliki daha o kapasiteyede sahip degilsin vede ne yapacagimi ne kadara ne yaptiracagim seni ilgilendirmiyor bir konu acildi altina yapicaksan yapar resim dosyalarini atarsin eger fiyat konusundada elestiri olursa pm atarsin ki buradanda belli oluyorki daha forum kullanmasinida ogrenememissin.ogrenecegin cok sey var.

Burada 20 ytl ye adam profesyonel tasarim yapacak sen gelip daha ilk notunda bizde photshop biliyoruz ha! diceksin x y gibi logolar seni olamicakken *cunku 20 ytlye alamazsin* bu ne **** hiphopci misin diceksin senin iki yandasin gelip logoya banner diyecek sonra benim notuma cevap verip bidi bidi yapacaksin .AKrkadasim web formundasin coban formu degil.

gerekli aciklamayi yukaridada yaptim. yine karma karisik bisiler var burdada anladigim kadari ile sen coban forumuna benzettigin icin web forumu ile butunlestirmissin. suc sende degil senin gibi forum kullanmasini bilmeyen caylaklara davet gonderende hata. neyse ...

saygilar,

E

ekdns.com

Misafir
logomuz yapildi. konunun kilitlenmesini moderator arkdaslardan rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5