İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Logo gayet iyi. İleride çeşitli alanlarda kullanılabilir olacağından işe yarar. iyinet.com yazan yazı arkaplanda boğulmuş. Sanırım çerçeve eklenecek. İyinet yazısını görülebilir , hafif bold (siyah) aktarım üzerine olursa fena sayılmaz. Ama mükemmelleştirme bunla yetinmemeli :D

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok basit durmuş ama trgy hoca işini bilir bi bildiği vrdır kesin :D

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
bende niye logo yok yaw, trgy'ın imzasındaki mi iyoşun yerinde anlamadım ?? :eek:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
iyoş iyinetin arısıydı ismi iyoş oldu oylama ile

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar bu konu (Logo) hakkında haddinden fazla geyik yapmadınız mı? Forumun her alanında geyik yapılması hoş olmuyor. Cidden sırf bu çoluk çocuk muhabbetleri yüzünden foruma eskisi kadar girmek istemiyorum. Biraz şu değişimlere/yapılanmalara saygı gösterin de ciddi bir fikir beyan edin.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yönetim yanlış birşey görmüyorsa neyse bu kadarını yazmakla kalayım ben

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Üye olarak bu konudan şikâyetçiyim ve onu dile getirdim. Üstelik senin abarttığın şekilde de değil.

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kurumsallaşma yolunda ilk etapta kullanıcıyı boğan reklamlar kaldırılabilirdi. tamam sitenin bazı ihtiyaçları var ama amaç kurumsallaşmak ise bence her mesajdaki reklamları kaldırmak gerekir diye düşünüyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
konu siyasetmiki geyik cevaplar ters görünsün arı nereye gitmiş deniliyor. Rahatsızlık dozunda birşey yok normal bir insan için

Barcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar logo basit olmuş çok sıradan görünüyor. Regnumcreative'e iyi bir logo yaptırmanızı tavsiye ederim. Yada başka işin ehli olan grafiker arkadaşlar varsa onlara. Başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5