İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lokasyon hakkinda yorumlariniz nedir?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Sevgili host firmalarindan dürüstce bir cevap bekliyorum Türkiye lokasyon haricinde en hizli ve problemsiz lokasyon hangi ülkedir?Yani üyelerin %90 Türkiyeden katilim yapiyorsa?Degerli cevaplariniz benim icin cok önemli.

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ingiltere almanya hollanda iyi datacenter seçimi iyi teknik bilgi iyi ingilizce her zaman iyi hizmet getirir.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yahu tam tersini düşünün. Misal TR'de makinemiz var ama üyelerin hepsi Amerika birleşik eyaletlerinden. Hepside sorunsuz giriyor.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ingiltere almanya hollanda iyi datacenter seçimi iyi teknik bilgi iyi ingilizce her zaman iyi hizmet getirir.

Yahu tam tersini düşünün. Misal TR'de makinemiz var ama üyelerin hepsi Amerika birleşik eyaletlerinden. Hepside sorunsuz giriyor.

Tesekkürler arkadaslar ilginiz icin,ama isterdimki host firmalarida bir seyler yazsaydi.Reseller yada host icin tekliflerinizi bekliyorum diye bir konu acsaydim hepsi cevap yazarlardi,aahh neyse.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
İngiltere - Amerika arası ping süre farklılığı çıplak gözle ölçülecek bir farklılık değil. Farketmez nereden aldığın çok

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İngiltere - Amerika arası ping süre farklılığı çıplak gözle ölçülecek bir farklılık değil. Farketmez nereden aldığın çok

Ben sundan tedirgin oldum %90 türkiyeden olunca üyeler sayfa yüklenmesi,sayfalarin acilmasi hizli olmasi acisindan.Bunlar google ve adsense icinde önemli faktörler cünki

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tabiki

ingiltere ping süresi ortalama 90 ms dir, abd 200 , tr 30 ms, almanya 60 ms dir.

bu süreleleri ona göre değerlendirin. İp adresinizin tr de olması seoyu fazla etkilemez.
trden alacagınız hizmette ansızın gunlerce kesinti yaşama riski her zaman mevcut.Tüm dclerde belirli aralıklarda elektirik vb problemleri oluyor. Sağlıklı dc şuan için mars gibi görünüyor.

Aldığınızı hizmetin kalitesi herşeyi belirler burda lokasyonun çok da önemli değil.

supremacy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu durumda önerim
1 - Almanya
2 - Hollanda
3- İngiltere

Şahsi olarak Almanya'da yıllarca sitelerimi host ettim en çok sevdiğim lokasyon diyebilirim.

Amerika'da iyi ancak takdir edersiniz ki ping süreleri yüksek oluyor, buda ister istemez siteye, ftpye etki ediyor.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ingiltere ping süresi ortalama 90 ms dir, abd 200 , tr 30 ms, almanya 60 ms dir.

bu süreleleri ona göre değerlendirin. İp adresinizin tr de olması seoyu fazla etkilemez.
trden alacagınız hizmette ansızın gunlerce kesinti yaşama riski her zaman mevcut.Tüm dclerde belirli aralıklarda elektirik vb problemleri oluyor. Sağlıklı dc şuan için mars gibi görünüyor.

Aldığınızı hizmetin kalitesi herşeyi belirler burda lokasyonun çok da önemli değil.

Bu durumda önerim
1 - Almanya
2 - Hollanda
3- İngiltere

Şahsi olarak Almanya'da yıllarca sitelerimi host ettim en çok sevdiğim lokasyon diyebilirim.

Amerika'da iyi ancak takdir edersiniz ki ping süreleri yüksek oluyor, buda ister istemez siteye, ftpye etki ediyor.

Cok tesekkür ederim su son verilen bilgiler gercekten faydali oldu,artik kararimi bunlara göre vericem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5