İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lösemi sitesi ve spam

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Subject: Lösemili çocuklar
From: "[email protected]"
Return-path: <[email protected]>

Lösemili çocuklara yardım amacıyla düzenlenen www.losemilerici.azbuz.com adresinde satışa sunulan tabloları satın alarak yada elinizde olan kullanmadığınız ürünleri satışa sunarak lösemili çocuklara yardım sağlayabilirsiniz. Duyarlı olmanız Dileğiyle...

siteye girdiğinizde ise alemsite.com diye bir diğer siteye ilgi çekmek için yapıldığını ve gelen mailinde aslında spam olduğu anlaşılıyor.

foruma yazmamın sebebi iki gün sonra üye olmaya kalkarsa bu durum bilinsin diyedir.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle önemli konuları kullanarak çıkar peşinde olan insanlar gerçekten acınacak durumda. Bu tür insanlardan nefret ediyorum.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazık vallaha ne hallere düsmüsler adamlar hasta cocuklari kullanarak para kazanmayi amaçlıyorlar ama halledecem ben yardım edecem bu insana :)

scrol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gercekten cok kotu bi durum. gercekten inanilmaz

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
:( yok artık...
şakadır bu yaaa...
böyle şeyleri duymakla okumak arasındaki farkı yeni anlıyorum :(

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle adamdan fayda gelmez. Lösemiden rant sağlayan adamdan ne bekleyebiliriz ki. Yani bu kadar kapsamlı spam yapması acayip iğrenç. yok katkıda bulun diye mail atmalar, siteye yönlendirmeler. Tabi lösemi olmadan anlayamaz hallerinden. Şimdi beddua etmeyelim ama, umarım anlar iyi ile kötü arasındaki çizgiyi.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Terbiyesizligin sınırını zorlayan insanlara yazıklar olsun.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bugün gmail hesabıma benimde düştü bu mail birebir karşılasınca daha dehşete düştüm yatacak yeri yok bu tür insanların.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5