İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lost 6.Sezon 1. ve 2. Bölüm Çıktı

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Lost hayranlarına duyrulur.

Final sezonu başladı.

Alt yazılar her zamanki gibi indivix.net 'te düşmeye başladı. İlk bölümün ki çıktı. Siteden indirebirsiniz.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Divxplanet'in çevirileri daha iyi oluyor, bu sene de Pınar Batum çeviriyormuş. Gerçekten iyi çevirmen.

Akşama benim evde Lost partisi var duyurulur :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu senaristler adamı katil eder :D Cevap beklerken hala yeni sorular oluşturuyorlar kafalarda. En azından Black Smoke'un kim olduğunu öğrendik :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aynen, bende izledikten sonra deli oldum.

Acaba bu bölümdeki bazı sahnelerde, sonunda nasıl biteceğini mi daha doğrusu bittikten sonra neler olacağını mı gösterdiler ?

Bence evet.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
--spoiler----

O uçak görüntülerinde sanırım uçak kazasının hiç yaşanmadığını ve yolcuların LosAngeles'a iniş yaptığını gördük. Ama uçakta olmayan ve uçakta olmaması gerek kişiler vardı. Mesela Desmond uçağın düşmesine sebep olan kişiydi ama uçaktaydı, ve uçak düşmedi :D Fringe dizisinde ki gibi paralel evren falan diyorlar ama bilmiyorum artık, bu lost adamı delirtir benden söylemesi. En iyisi izleyip bir dahaki bölümü beklemek, teori üretmeye kalkınca çorba oluyo kafalar... :D

--spoiler---

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
XR9 evet haklısın ancak bu konuda ben o kadar kurgular ile düşünmüyorum çünkü senaristler lost bittiğinde cevaplanmayan soru kalmayacak dediler vs... Ben bu söylediklerinden ve eski bölümlerde uyguladıkları tarzları düşünerekten ara ara bölümlere gelecekte yaşananları sıkıştıracaklarını (Senin bahsettiğin o olay) düşünüyorum ki son bölümde anlatacakları ile eski bölümlerde bu gelecekten olduğunu düşündüğüm görüntüleri birbirine bağlayıp izleyiciyide tatmin edecek bir şekilde son buldurabilsinler.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Divxplanet'in çevirileri daha iyi oluyor, bu sene de Pınar Batum çeviriyormuş. Gerçekten iyi çevirmen.

Akşama benim evde Lost partisi var duyurulur :D

Sizi temin ederim indivx çevirileri Pınar ile kıyaslanamaz. Geçen sezonun sonlarına doğru bu fark açılmaya başladı. Pınar strese girdiğinde ortaya çıkan sonuç gerçekten yanlış ve anlamsız çeviri oluyor. Geçen sezon çok fazla örneği mevcut. Önyargı ile yaklaşmadan indivx'i denemenizi öneririm. Özellikle bu sezon. Çok piştiler, çok iddialılar.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sabah 8-9 gibi galiba, her iki bölümün alt yazıları da hazırlanmıştı. :D

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
08:30 itibariyle 1. bölüm 10:30'da her iki bölüm altyazı hazırdı.

Slogan da belli.

Kahvaltıda Lost keyfi başkadır :D

E

Ephitet

Misafir
Bugün indivx'den indirdim alt yazıları senkron konusunda en ufak hata yoktu, divxplanet'in tahtını fena sallayacaklar gibi :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sizi temin ederim indivx çevirileri Pınar ile kıyaslanamaz. Geçen sezonun sonlarına doğru bu fark açılmaya başladı. Pınar strese girdiğinde ortaya çıkan sonuç gerçekten yanlış ve anlamsız çeviri oluyor. Geçen sezon çok fazla örneği mevcut. Önyargı ile yaklaşmadan indivx'i denemenizi öneririm. Özellikle bu sezon. Çok piştiler, çok iddialılar.

O zaman indivx'i de denerim. Ben zaten akşam izlediğim için çeviri hızı pek önemli değil. Şu zamana kadar da ne DrJivagodan nede Pınardan rahatsızlık çekmedim ama madem ısrar ettiniz denerim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5