İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lost Hedielerini Kazan

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şanslı Yüz Sekiz üyelerini sürpriz hediyeler bekliyor. Site üyeleri arasında yapılacak olan çekilişte talihli numaralara sahip olanlar kazanıyor. İlk çekilişimizin hediyesi Kate figürü. Çekilişe katılma koşulları ve detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Nasıl katılırım?

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken herhangi bir ücret ödemeden Yüz Sekiz üyesi olmak.
Nasıl üye olurum?

Sağ kolonda bulunan Üye ol linkine tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.
Üye oldum/zaten bir üyeyim şimdi ne yapmalıyım?

Hiç birşey yapmanız gerekmiyor. Sizler için profil sayfalarınıza birer adet Mega Lotto Jackpot bileti yerleştirdik. Bundan sonra bu biletle tüm çekilişlere katılabilirsiniz.
Biletim nerede?

Biletiniz profil sayfanızda. Profil sayfanızı görüntülemek için sağ kolonda bulunan “Profilim” linkine tıklayabilirsiniz.
[Yüz Sekiz piyangosu ]
Biletler neye benziyor?

Biletler köşeleri yeşermiş pötiböre benziyor. Örnek bilet görmek için kendi biletimi sizinle paylaşabilirim. Örneğin tam buraya tıklayarak benim profilimi ve benim biletimi görebilirsiniz. Kendi biletinizi görüntülemek için “Profilim” linkine tıkladığınızı söylemiş miydik?
[Yüz Sekiz piyangosu ]
Mega Lotto Jackpot nedir?

Mega Lotto Jackpot Hurley’nin büyük ikramiye kazandığı piyangonun adı. Bu doğrultuda bizler de biletlerimizi Hurley’in büyük ikramiyeyi kazandığı bileti esas alarak hazırladık.
[Yüz Sekiz piyangosu ]
Biletler için para ödüyor muyuz?

Hayır biletler için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.
Bilet için ücret ödemiyoruz ve siz bize çekilişle hediye veriyorsunuz öyle mi?

Aynen öyle!
Bu işin içinde kesin bir iş var

Evet kesinlikle haklısınız. Site üyelerinin katılımıyla gelişen Yüz Sekiz’e sponsor olan firmalardan gelen hediyeleri yine sizlere dağıtıyoruz.
İlk hediye ne demiştiniz?

İlk hediyemiz Kate figürü. Ayrıca kutusunda Kate’in peşinden koşturduğu oyuncak uçak da bulunuyor. Ohh…
[Yüz Sekiz piyangosu ]
Çekilişler ne zaman?

Çekilişler her ayın ilk Pazar günü saat 15:00′da
http://www.yuzsekiz.com/yuz-sekiz-piyangosu/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5