İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

" Lost "

Lost'u izliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    197

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet Çarşambaya az kaldı ama sizi biraz daha heycanlandırayım.

4. sezon 3.bölüm den 3 dk bölümleri izleteyim.

Mutlaka izleyin.

[YOUTUBE]pZsutoL0ZJc[/YOUTUBE]

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben Lost 1.Sezon 22.Bölümdeyim
Lost 4.Sezon 1 Bölüm Çıktıgı Gün 6.Bölümde idim hemen daldım 2 günde 22.bölüme geldim
sonra ara verdim 1-2 güne 2.sezon yarısına gelirim artık:)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bu başlığın tesiri altında kalaraktan ilk bölümü izleyeyim dedim hatta şuan son 10 dakikasında fakat pek sarmadı diyebilirim :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
3 günde 2 sezonu bitirdim. Bariz saçma kopukluklar var, ama ilerde bağlanır herhalde. Haftada bir 40 dakika izlenerek çekilecek çile değil ama. Ek olarak Türk dizilerini direk gözünüzden düşürüyor, takip ettiğim 2-3 Türk dizisini bu hafta izleyemedim sıkıntıdan. Çok yapay ve kalitesiz geldi.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lost prison brake heroes izleyin bunları niptuck falan :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya 3. bölümden kendi siteside tanıtım bölümlerini eklemiştim youtube onay verdi 10 dk sonra uyarı geldi telif hakı vss dan ya o kadar yasa dışı video gözmezler gelir kendi resmi sitelerinden aldıgım video yu youtube eklmemek suc oldu bu ne saçma iş ya

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya dizi baya kafa karıştırarak devame diyor 3. bölümde izledim ve cok karmaşık ve sonundaki "ben" cıkması garip geldi.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lost Zaten Sırf Kafa Karıştıyor İnsanı Meraklandırıyor Bu Bakımdan Çok Tutuyor:)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dizi eski aksiyonu kaybetti veya ortalarda canlancak gibi ama sonlarda olcak şeyleri şimdi görüyorumda kurtulan kişiler kalan kişileri artık düşünmediği ortaya cıkıyor. Ve aramaya gitmeye niyetleri olmadıkları için dizideki popülerliğini kaybediyorlar bence.

4. bölüm izledim ve gercekten pek zevk almadım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
lostcular neredesiniz hiç yeni seozunla ilgili yorumlar görmüyorum sürekli bakıyorum buraya ama yeni yorum yok begenemdiniz sanırım bu yeni sezonu

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
lostcular neredesiniz hiç yeni seozunla ilgili yorumlar görmüyorum sürekli bakıyorum buraya ama yeni yorum yok begenemdiniz sanırım bu yeni sezonu

Bana LOST deme Permission. Çok sinirliyim :p Böyle 40 DK izleyip 1 hafta beklemesi ne kadar zor oluyormuş. Bir komedi dizisi falan olsa sorun değilde adamlar ne bölümler yapıyor ya... Her bölümde büyük büyük soru işaretleri doğuruyor. Bir sonraki bölüm gene aynı.

Mesela benim kafam şuan allak bullak oldu. Kim İYİ kim KÖTÜ, BEN'in adamı kim ? Gelen adamlar gerçekten BEN'i mi arıyorlar ? vs... o kadar çok soru var ki...

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkcası bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama ;
Prison Break ı izlemeyi artık Lost'a tercih ediyorum.Nedeni sanırım onda istediğim zaman izleme olanacağım yeni başladığım için 2 sezondayım onda :)
İnsan 1 haftada bir izleyince zor oluyor gerçektende özellikle her cuma indirmeye çalışıp %60 70 lerde link patlayınca çok kötü oluyor :)
Ama tabiki lost u hala izliyorum kesinlikle kaçırmıyorum bu bölümler dizi bayağı hareketlendi birçok yeni soru var aklımda :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benjamin'in gemideki ajanı kim çok merak ettim. Maykıl olabilir mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5