İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

" Lost "

Lost'u izliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    197
M

maiL

Misafir
lost un üzerine dizi bilmiyorum. prison break bile izlemek istemiyorum. lost öyle bir sardı ki, prison break in konusu ağır geleceğini düşündüğüm için izleme isteğim yok. şubatı 4 gözle bekliyorum. 3. sezon süper yerde bitti. bakalım 4. sezonda neler olacak.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ Kurtlar Vadisi'nden başka Türk dizisi izlemem ve onun üzerine dizi tanımam :)

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kanal manal yalan :) Lost izlemek istiyorsan gideceksin iyi bir CD Center'a oradan Lostun bölümlerini DVD alacaksın miz gibi 3 hafta bitireceksin, seri bir şekilde izlersin, zaten izlettiriyor, bir bölümden öbür bölüme gectiginde bir önceki bölümde ne oldugunu unutuyorsun..

Sürekli flashback ile dizi sürüyor, flashbacklerin ardı arkası kesilmiyor, sürekli Ada birşeyler yumurtluyor :) 1 sezon boyunca maximum önemde olan şey 2. sezonda yalan oluyor, vs vs.. Böyle bir dizi, dedigim gibi izlenesi bir dizi degil, ha illa görecem diyorsan yukarıda verdiğim öneriyi kullan, iyi seyirler.

Neb

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Süper bi dizi...Beni en cok etkileyen unsurlardan biri de cekilen ada.Renkler ve görüntü süperrrrrr...Hatta ilk izledigim zamanlarda "şimdi bunlar bütceden dolayı kesin 3-5 bölüm sonra şehre giderler,dizinin devamını orada cekerler" demiştim ama yanıldım..E adamlarda para ganii.

Bizimkilerse karadeniz yöresine ait bi konuyu işlerken 15 orada,dogal ortamında kalabiliyorlar ondan sonrası hooooppp doru istanbulaaa...Olsun bakalım.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Evet başlasın artık, adrenalin seviyemiz iyice düştü

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok uzun bir ara oldu lostla ilgili tüm hevesim kaçtı. başladığı zamanda hemen seyretmeye başlamıcam havaya girebilmek için 3-4 bölüm biriktirerek seyretmeyi planlıyorum.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende izleyemedim ama kız arkadaşım hastası... Filmi anlatıyor bana kocagün zaten izlemiş gibi oluyorum=)
Benim favorilerim ER, 24 ve Nip/Tuck. 3 üde harika bence.

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni sezon subatta baslayacak diye biliyorum, Bu Amerikalilarin isini anlamak zor, Prison Break'ide ilgiyle izliyordum ama 2 bolum koyup 10 hafta yatiyorlar!

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MéDicLiFé nip tuck izlenırmı be abıcım :D
Adamın içi dışına çıkıyor orasını burasını biçe döke bitiremedıler bir türlü :D
Bir aralar bende izliyordum sonra midem kaldırmadı bazı sahnelerı izleyemıyorum artık :)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MéDicLiFé nip tuck izlenırmı be abıcım
Adamın içi dışına çıkıyor orasını burasını biçe döke bitiremedıler bir türlü
Bir aralar bende izliyordum sonra midem kaldırmadı bazı sahnelerı izleyemıyorum artık :)

Garanti bankasının son reklamlarını gördün mü:D
Onlarda nip tuckta esinlenmişler hatta aynısını yapmışlar=D
Çok mükemmel bence ya=D
+16 sahnelerini izleme her insanın midesi kaldıramaz hak veririm ama genel olarak izlenesi bir film yaa...:D

baxbo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hastasıyım , 3 gün sonra 4.sezon başlıcak sabırsızlıkla bekliyoruz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5