İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lübnan Türkiye'den Yardım İstedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z

Zion

Misafir
Fazla politize olmadan yalnızca şunu yazmak istiyorum:
Hangi hükümet gelirse gelsin Türkiye'nin tavrı şimdikinden farklı olmayacaktır. Zira bu tür durumlarda politik eğilim daha çok stratejik noktalara bağlı olarak gösterilir. Bunun aksini iddia edip "benim partim olsaydı israil'in boğazını sıkardı" şeklinde yaklaşmak yalnızca parti fanatizminin ürünüdür.
Türkiye'de asla hükümet ve resmi politika değişmez, yalnızca yöneticiler değişir.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40-50 senenin pisliğini, 40-50 senenin kene ve sülüklerini son 3 yıldır tanıyoruz bilmem farkındamısınız.Kim dur demişti bu zamana kadar ? Nerde mesut ?nerde tansu ? Cem uzan örnek teşkil etti emdiler kanımızı hizmet vermeden.Şimdi tutup bu adamlara 5 senede bu kan emicilerin yaptıklarını tamamen temizle diyemezsin.Uzun zamandır süregelen amerika şakşakçılığını birden kesemezsin.Unutmayın kemal derviş borç aldığı zaman seviniliyordu.Şu an en ufak bir olayda hemen ülke gitti , vatan gitti, öcüler geliyor şeklinde gündeme sis çökertilmeye çalışılıyor.Yanlışları olmuştur olacaktır fakat şu an bulunduğumuz duruma bakın birde 5 sene öncesindeki belirsizliğe bakın.Ben halimden memnunum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şimdi size moderatör olarak, ben böyle rezil, ben böyle aç, ben böyle cahil kullanıcı desem yakışı kalır mı? kalmaz. demek ki sizin de böyle tabirler kullanmamanız gerekiyor. lütfen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve hükümetine karşı ithamlarda bulunmayınız. bir daha uyarmayacağım, süreli ban uygulamasına geçeceğim. konuyu kapatınca da siyaset tartışmayacak mıyız diye şikayet ediyorsunuz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görülüyorki bundan sonra siyaset ya da siyasete dönebilecek konuşmaları direk silmemiz gerekiyor. Dinsel, siyasal eleştirilerinizi yapabileceğiniz başka platformlar mevcut. Google ya da başka arama motorlarını kullanabilirsiniz. Gönül isterki burada da özgürce yapın,yapalım ama olmuyor. Şahsen bir kere bir yazı yazdım, fikirde değilde sadece tarihten 1 cümleydi. Dünyaca saldırı aldık. Demekki iyinet forumlarında bunları tartışmak olmuyor.

İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5