İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lübnan Türkiye'den Yardım İstedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yardım istenecek en son kişi tayyipdir.
Tayyibin yardım ettiği kişiler de abd ve israildir.
İbrahim Tatlısesi sevmiyorum... Ama Tayyibden ise tiksiniyorum veya tiskiniyorum.
------------------------------------

Sinyora Türkiye’den yardım istedi
Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, Başbakan Erdoğan’ı arayarak, bölgede ateşkesin sağlanması için Türkiye’nin girişimde bulunmasını istedi.

NTV-MSNBC VE AJANSLAR
Güncelleme: 20:39 TSİ 15 Temmuz 2006 CumartesiANKARA - Görüşmede Erdoğan’a son durum hakkında bilgi veren Lübnan Başbakanı, bölgede durumun giderek kötüleştiğini ve olayların sonuçlarının kestirilemeyecek bir yöne doğru gittiğini belirtti.

Başbakan Erdoğan da gelişmelerden duyduğu kaygıyı dile getirerek, “Elimizden gelen her türlü katkıyı yapacağız” dedi.

LÜBNAN FELAKET BÖLGESİ
Sinyora, İsrail’in saldırıları üzerine Lübnan’ı “felaket bölgesi” ilan etti.

Sinyora, başkent Beyrut’ta düzenlediği basın toplantısında, BM himayesinde acil bir ateşkes çağrısı yaparak, İsrail’in saldırılarının, Lübnan’ı uluslararası yardıma ihtiyaç duyan bir felaket bölgesi haline getirdiğini söyledi.

BM’den Lübnan hükümetinin ülkenin güneyinde otoritesini genişletmesine yardım etmesini isteyen Sinyora, “Bugün Lübnan’ı, kapsamlı ve hızlı bir Arap planına ihtiyaç duyan felaket bölgesi ilan ediyorum ve Lübnan dünyadaki dostlarının yardımına koşmasını istiyor” diye konuştu.

AMR MUSA: ORTADOĞU BARIŞ SÜRECİ ÖLDÜ
Arap Birliği Genel Sekreteri Amr Musa,”Ortadoğu barış süreci öldü” açıklamasında bulundu.

Musa, Mısır’ın başkenti Kahire’de yapılan Arap Birliği dışişleri bakanları acil toplantısının sonunda, “Ortadoğu barış süreci ölmüştür” ifadesini kullandı.

Musa, (Rusya, ABD, BM ve AB’nin oluşturduğu Ortadoğu Dörtlüsü dahil, bütün mekanizmaların barış sürecinin defnine katkıda bulunduğunu ve mekanizmaların iflas ettiğini söyledi.

Musa, “Barış sürecini canlandırmanın tek yolu, bunu BM Güvenlik Konseyinin önüne göndermektir” dedi.

Arap Birliği’ne üye ülkelerin dışişleri bakanları Ortadoğu’da şiddetin tırmanmasına son verilmesine yönelik önlemleri ele almak üzere Kahire’de bir araya geldi.

AHMEDİNEJAD: İSRAİL, HİTLER İLE AYNI YÖNTEMLERİ KULLANIYOR
İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad,İsrail’in Gazze Şeridi ve Lübnan’a saldırılarında Nazi lideri Adolf Hitler ile aynı yöntemleri kullandığını söyledi.

Ahmedinejad, İran’ın başkenti Tahran’daki bir konuşmasında, “Yöntemleri Hitler’in yöntemlerine benziyor. Hitler de saldırmak istediğinde, bir bahane bulurdu. Siyonistler, Hitler’in kurbanları olduklarını söylüyorlar ama Hitler’le aynı karakterdeler” ifadesini kullandı.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başbakan Erdoğan, Artvin’de Hükümet Konağı önünde düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada Ortadoğu’da yaşananlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, şunları kaydetti:
"Soruyorum İsrail’in derdi nedir? Filistin’i tamamen işgal etmek mi? Bunu görmek, bunu bilmek isteriz. Eğer buysa o zaman muhakkak karşılığını da tüm insanlık göstermektedir ve gösterecektir. İsrail’in evlatları ne kadar kıymetliyse Filistin’in evlatları da o kadar kıymetlidir. Filistin’de yaşanan kaçırma olayı ne kadar olumsuzsa, ona misliyle orantısız güç kullanımı daha çok olumsuz ve yanlıştır. Hiçbir sebep masum sivillerin üzerine bomba yağdırılmasını, insaf sınırları aşarak şehirleri tarumar etmeyi haklı gösteremez.
Bunu yapanlar ne dünya barışına, ne de kendi güvenliklerine hizmet ediyorlar. Aksine geleceği daha da karartacak düşmanlık tohumlarını ekiyorlar."

kaynak: Milliyet.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bende tayyibi sevmem.ama bu sadece kişiliği içindir.Yapdığı icraatlardan beğendiklerimde vardır.Ortadoğuda türkiye Nin büyük bir güç olduğunu göstermenin tam vakditir.Hem müslüman kardeşlerimize yardım için yapacakları arabuculuk görevi, hemde bu görevin değeri anlatılamaz.Olurda iyi bir siyasi politika izlerlerse, tarih adımızı ortadoğunun kalkanı olarak yazacaktır.

Başarılar Başbakanım.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alorak elbette diyecek israil ne yapıyon sen diye.. Ama kime diyor ? İsrail'e gidip de bu lafı söylemiş mi sanki ?

Yok israil böyle yaparsa dünya bunun hesabını sorarmış..Ne dünyasından bahsediyor.. Sen dibindesin... Filistin eskiden senindi.. Filistin halkı en çok senden yardım bekliyor.. Dünya diyeceğine 1 adım bari atsana... İsrail'e yapma etme bile diyemeyen bir başbakan... Halkın gözünde iyice yerin dibine girmemek için de tabi uzakdan israil e bir iki kelam etmiş. Ciddi ciddi yüzüne söylesin israilin.

Arkadaşlar bu konu çok ama çok derin bir konu.
Acemi başbakanın icraatlarına gelince yaw kör mü oldum ne 1 tane bile icraat göremiyorum. 1000 tane aleyhimize işlem yaptığını görüyorum.

Hiç haber izlemez misiniz diyeceğim.. Ama haberlerde hiçbirşey söylenmiyor ki.. Medyayla tamamen ilişkiler sağlam... Ya Filistin için birileri miting düzenliyor... binlerce evet binlerce insan katılıyor mitinge ama 1 medya bahsetmiyor...

Size TV5 izlemenizi ve Milli Gazete okumanızı tavsiye edicem. Bu kez de diyeceksiniz ki ben parti tutmam. Parti tutun veya tutmayın farketmez.. tavsiyelerim saadet partisine ait olsa bile sonuçta gerçek haberler yayınlanıyor.. Sadece haberler için bile okuyup izleyebilirsiniz.

Acemi senin umut ettiğin şey tayyip baştayken sadece ve sadece hayalden ibarettir. Burada birkaç satır şey yazzdım birkaç gün önce.. Hükümet belgelerle İsrail'e abd ye yardım ediyor diyorum.. Sen filistine yardımdan bahsediyon :)

başımızda adam gibi adam olsaydı höt dedi mi sustururdu israili..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@hakanizm, devletin başına sen geç de höt diyip sustur israili o zaman..ya da kimi geçirebiliyorsanız geçirin höyt desin a-be-de de sussun..Yok kimseyi başa geçiremiyorsanız, bi başbakana, bi cumhurbaşkanına takılıp laf yetiştirmeyin sağa sola..İcraat yapın da diğerlerine ibret olsun, örnek olsun..(Tayyip başta diye demiyorum, isterse Cem Uzan başta olsun..Cevabım aynı olurdu)

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Tayyeep i hiç sevmem ama Abdullah Gül'ü severim , eğer Abdullah Gül devreye girerse belki bir şeyler yapabilir..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
abiler devlet yönetiyor adamlar.Neden sonuçla gitmek lazım bu olaylarda.İsrail kim ? Amerikayı bile yöneten ırk.İsraile tavır almak ? Amerikaya tavır almakdır.Neden rusya ses etmiyor ? Amerika ile ters düşmemek için.Ama tayyip kalkdı niyetlerini sordu bu bile bir gelişmedir bana göre.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Slim Boy laf atılması gereken herkese lafımı atarım. Esirgemem.

Tayyibin yerinde Ecevit bile olsaydı AB uğruna bi ton taviz asla vermezdi !.

İcraat yapın demişsin. İcraatlar yapılıyor.. Mitingler düzenleniyor daha ne yapılsın? ALLah Allah deyip adamların üstüne mi yürüyecez... Ben bir başbakan hadi savaş açalım desin de kesinlikle demiyorum. Politikayla herşey çözülür. Ya insan bir büyükelçiliğini geri çeker israilden.. Ne biliyim bir ticaret ilişkilerini dondurma noktasına gidebilir.. Buna benzer birçok şey yapılabilir.. Ama israile gidip dostum dostum deyip rumlara sarılıp dostum dostum demeyle hiçbirşey olmaz. Abdullah Gül'e gelince.. O ve Bülent arınç sevilen insanlardı. Ama tayyibin yanında onlar da bozulmuşlar.. Daha birkaç gün önce ABD askerlerinden birkaç tanesi Irakda öldürüldü diye evlatlarımız öldürüldü demedi mi ? Bu GÜL abd li mi Türk mü anlamadım.. Elin gavuru komşu kardeşimizi öldürmeye çalışırken evlatlarımızın başarılı olmasını diliyoruz mu veya ona benzer bir cümle kullanmıştı.

Beceriksiz acemi gözünü seviyim sen bari yapma :)

İsrail kim ? İsrail 1948 yılında ortadoğuya havadan kondurulmuş bir ülke. Sınırlarını bile saymayan kendi sınırlarını kendisi çizmiş ve resmi kurumlarında haritaya bizim ülkemiz dahil sekiz ülkeden parçalar alıp koymuş olan bir ülke.. Sen kime neyin amacını soruyorsun yaw ???? Bizim milletvekilimiz zaten 2002 de sormuş kardeşim bu ne biçim harita böyle burada bizim doğu anadolu bölgesi de var ne biçim dostluktur bu demiş onların bir bakanına... O da o topraklar bizim.. Bir gün alacağız diye cevap veriyor... Göz boyamak için sadece buradaki medyanın önünde israil ne yapıyorsun sen demek adamlık mı yani.. Git israile dur kardeşim dur de.. Bunu bile diyemiyorsa ne diyebilmiş ne etmiş.. Birşey göremiyorum. Rusyaya gelince.. Rusyanın tek sevmediğim yönü çeçenlere zulmediyor.. Onun dışında ABD nin korktuğu ilk ülkelerden birisidir rusya. Her fırsatta yaptığı teknolojik silahlarla gövde gösterisi yapan bir ülkedir rusya.. Lafını da amerikadan çekinmeden söyleyen bir ülkedir.. Abd İran a baskı uygularken İran a girersen ben iranın yanındayım diyebilen bir ülkedir.. İran da abd ye suriyeye girersen ben de suriyenin yanındayım diyebilen bir ülkedir. Biz niye filistinin yanında olamıyoruz ??? Filistin çok mu yabancı bir ülke..Rusya irana destek olurken biz filistine destek olamıyorsak HATTA ve hatta israile DESTEK oluyorsak e bırakın da bu ülkenin başbakanını KINAYIM.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilirizki amerikanın din merkezi israil'dir beceriksiz_acemi arkadaşımızın dediği gibi, amerika israil'e her türlü yardımı yapıyor, israile kafa tutmak amerikaya kafa tutmak demek, türkiyenin amacı herşeyi barışcıl ortamda halletmektir. Eğer tersleyip tehdit etmeye varırsa iş, şimdikinin yüzlerce katı masum insan hayatını kaybedebilir. bu dahamı iyi olacak?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SonSahne aydınlattığın için teşekkürler :)

İsrail'i zaten Amerika kurdu. Yahudiler kurdu. Bunu herkes bilir.
Ya hakkı savunmak batılı reddetmek denilince karşında abd mi var başkası mı var önemli değil.

Ayrıca İsrail + ABD topla ikisini çıkart Türkiye'nin karşısına.. Ne görüyorsun ? Bir fare ve bir fil mi ? Tabiki hayır. Tamam Dünya'nın 1 numaralı gücüdür vs. Olabilir. Ama bizim karşımızda dev değildir.. Ha yukarıda da yazdım... Hadin savaşlım diyen zaten yok... Tehdit konusuna gelince tehdit olarak bakma.. Sadece safını belirle..Zalimlerden yana mısın mazlumlardan yana mı onu belirlemek lazım. Mazlumların yanında olduğun zaman da politikayla çözebilirsin herşeyi.. İlkokuldan beri coğrafya kitaplarımızda yazar.. Türkiyenin jeopolitik bilmemnetik konumu falan diye.. Bizim kullanabileceğimiz hiç mi politik gücümüz yok yani ?

Daha çok masum insan hayatını kaybedebilir demişsin.
İslam ülkelerinin 1 numaralı sorunu senin bu cümlen zaten. O yılana dokunmayalım bizi de sokabilir.. Aman dokunma karışma ha.. Bu zihniyet yanlıştır. Hedefte 10 ülke varsa bunları belli bir sıraya koymuş geliyorlar.. Yolda gelirken Irağı götürsünler.. Suriyeyi götürsünler.. İranı götürsünler.. Mısırı götürsünler sonra bize gelsinler.. Sen hiçbirisine karışma.. Onca masum ölsün. Peki bizim ülkenin masumları kurtuldu diyelim... Ya bizim ülkenin masum torunları ne olacak ? Sıra onlara da gelecek...

Lütfen D-8 Projesini bilmiyorsanız araştırınız.
Elin gavurunun G-8 i varsa bizim de D-8 var. Ama malesef çok saygıdeğer başbakanımız D-8 yerine AB ye yöneldi. AB de uşak oldu D-8 de başkan olmak varken.. D-8 e destek verilmiş olsaydı şuanda AB kapımızda aman nolur gelin girin diye sürünüyor olurdu. D-8 basit fakir ülkelerden oluşuyormuş da ondan AB ile karşılaştırılamazmış bile.. D-8 kurulsaydı adamların edeceği zararla bazı ülkeler erozyona uğrardı. Ayrıca D-8 sadece islami ülkeler birleşimi bir grub değildir.. İlerleyen zamanlarda yabancı ülkeler de dahil edilecektir.. Tabi hükümetimiz destek verirse..

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha çok masum insan dan kastım türk insanı değildi, Bugün tv5 deki mitingi bende izledim, Düşünüyorumki saadet partiside uyarmaktan fazla ileriye gidemezdi, Tabiiki Sessiz kalmak banada koyuyor, öncelikle bir müslüman olarak değil, öncelikle bir insan olarak, insan hayatı bu kadar ucuz olamaz. Şu anki durum ne yazıkki teknoloji kimdeyse o güçlü, Teknolojisi olmayan adam, adam değil öldür gitsin tabirine dönüyor. Müslümanları hep terörist diye kamuoyuna gösteriyor bir çok yabancı ülke öncelikle amerika, eğer elinde büyük teknolojiler olsaydı terörist ülke olmaktan çıkarlardı, dost ülke olurlardı buda bir gerçek. Can-ı gönülden istiyorum bende türkiye sesini çıkarsın, şu olaylara karışsın, bir dur desin bunuda yapamıyorsak hiçbirimiz yaşamayalım boşuna türkiyeyi bir yerlere getiriyor o zaman hükümet. Ben Tayyip'i Severim Eyüp Sultanda yan yana namaz kılmış muhabbet etmişliğim var. Ama şu anki sessizlik hiç sevilebilecek cinsten değil. Kardeşlerimiz ölüyor, türkiyede en ufak bir olay olsa tüm halk ayaklanırdı ama nedir bu sessizlik anlamıyorum. insanlarımız hükümete göre hareket etmek zorunda şu anda, öldürülen masum insanların bizden ne gibi bir farkı var, suçları o ülkenin vatandaşı olmak mı bunu anlayamıyorum. Herşey avrupa birliği değil, dünyada daha önemli değerler var. Bazı Yabancılar artık osmanlı değilsiniz seviyenizi bilin diyor, osmanlı değiliz ama onların kanını taşımıyormuyuz? Bu yardım çağrısından sonra umarım türkiye olaya karışır ve barışçıl bir şekilde durdurmak için tüm imkânlarını kullanır. Teşekkürler..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
Alorak elbette diyecek israil ne yapıyon sen diye.. Ama kime diyor ? İsrail'e gidip de bu lafı söylemiş mi sanki ?

Yok israil böyle yaparsa dünya bunun hesabını sorarmış..Ne dünyasından bahsediyor.. Sen dibindesin... Filistin eskiden senindi.. Filistin halkı en çok senden yardım bekliyor.. Dünya diyeceğine 1 adım bari atsana... İsrail'e yapma etme bile diyemeyen bir başbakan... Halkın gözünde iyice yerin dibine girmemek için de tabi uzakdan israil e bir iki kelam etmiş. Ciddi ciddi yüzüne söylesin israilin.

Arkadaşlar bu konu çok ama çok derin bir konu.
Acemi başbakanın icraatlarına gelince yaw kör mü oldum ne 1 tane bile icraat göremiyorum. 1000 tane aleyhimize işlem yaptığını görüyorum.

Hiç haber izlemez misiniz diyeceğim.. Ama haberlerde hiçbirşey söylenmiyor ki.. Medyayla tamamen ilişkiler sağlam... Ya Filistin için birileri miting düzenliyor... binlerce evet binlerce insan katılıyor mitinge ama 1 medya bahsetmiyor...

Size TV5 izlemenizi ve Milli Gazete okumanızı tavsiye edicem. Bu kez de diyeceksiniz ki ben parti tutmam. Parti tutun veya tutmayın farketmez.. tavsiyelerim saadet partisine ait olsa bile sonuçta gerçek haberler yayınlanıyor.. Sadece haberler için bile okuyup izleyebilirsiniz.

Acemi senin umut ettiğin şey tayyip baştayken sadece ve sadece hayalden ibarettir. Burada birkaç satır şey yazzdım birkaç gün önce.. Hükümet belgelerle İsrail'e abd ye yardım ediyor diyorum.. Sen filistine yardımdan bahsediyon :)

başımızda adam gibi adam olsaydı höt dedi mi sustururdu israili..

Bekara karı boşaması kolaymış derler..Sen devlet yonetıyosun, mantıklı dusunmek lazım..Sonuçta devetın çıkarını da dusunmek gerekli..Suan için yeryuzunde hiçbir devlet israil ve amerikaya kafa tutamayor..tutamaz da..senın ekonomık gucun nedırki kafa tutacaksın..suan israil bizim tank modernızasyonumuzu yapıyor..Helikopterleri ondan alıyoz..dunya yahudilerin elinde..buna ragmen tayyip çıkıp bunları bile demişşe gerçekten yurekten alkışlıyorum...Yine dunyada en sert tepkiyi tayyip verdi..

2.si.. milli gazete gerçeleri yazıyor diyosun..2 secim once onların partısı vardı..bu ülkeye ne kadar zarar verdıler biliyormusun sen..Gaza gelip uçtular..
gaf üstüne gaf yaptılar..Bence tarafsız gazeteler okumalısın..ne dediğini bilmeyen sunepe beyınlere karnı tok bu halkın artık..israil gaddardır bunu herkes biliyo..Ama onemli olan mantıklı tepkidir..Ben hiç bi partıyı one cıkar mıyom yanlıs anlama..bu meseleler partıler hatta devletler ustu meselelerdır..bizim ahkam kesmemizle olmaz..Sen lobini,ekonomik durumunu,siyasetini iyi yapacaksın sonra ahkam keseceksin..yoksa kimse tınlamaz senı..bi kaç milyonluk israil dunyayı boyle yonetıyor..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isminin D-8 olması bile bence bu oluşumdan adam olmayacağını gösterir :cool:
not: bu arada sakın siyasi parti propagandasına dönüştürmeyin konuyu, takipteyim :p dikkat edin, dönüştürdünüz demiyorum dönüştürmeyin diyorum. geleceğe dair.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SonSahne demişsin ki Saadet Paritisi de uyarmaktan öte gidemezdi. E tamam ben de diyorum ki bu tayyip uyarsın diyorum. İsraile gittiği zaman hep sarmaş dolaş dostum dostum demek yerine bir kere de "UYARSIN" Türkiye'de Türk medyasında bir iki kelam etmek Uyarmak değildir. Tayyiple yan yana namaz kılmışlığım var diyorsun. Benim de Nemcettin Erbakan ile Ankara'da yan yana namaz kılmışlığım var. Daha geçen yaz Balıkesirdeki yazlığındaydık. Bunlar mesele değil. Mesele şu Tayyip artık o eski tayyip değil. Diğer bütün sözlerine katılıyorum.

Netistanbul hiçbir devlet abd ye kafa tutamadı diyorsun. Ama rusya kafa tutuyor diyorum bende.. Kuzey Kore kafa tutuyor... Japonya desen kin güdüyor.. Daha Irağa ilk girerken abd japonya dedi ki benim büyük elçiliğime bir bomba insin o zaman karşılığını anında veririm dedi.. Çin zaten rusyayla birlikte.. Tüm dünya abd nin yanında sanılmasın.. Ekonomik gücün ne ki kafa tutacaksın demişsin. Peki sen ne sanıyorsun bizim ordumuzu ? ABD nin elinde hangi teknoloji varsa emin ol bizim ordumuzda da aynı teknoloji var. İşin tank silah yapımı kısmına gelince.. O da hükümetin bir hatası... Kendisi istese pek ala yapabilir.. Zamanında bile Erbakan'ın tank projesini almadılar Almanlara bıraktılar.. Ha dünya yahudilerin elinde demişsin işte çok doğru birşey söylemişsin.. Haklısın doğru söze diyecek birşey yok.. Çünkü biz burada tartışırken onlar orada masalarında veya yataklarında hep düşünüyorlar müslümanları nasıl öldürürüz ülkeleri nasıl ele geçiririz diye... Hulki Cevizoğlunun bile bi ton kitabı çıktı kitaplarının başlıkları genelde şöyle : "Onlar uyumuyorlar, siz de uyumayın !!" Saadet partisi hükümeti zamanında ne kadar zarar verdiler bu ülkeye demişsin.. Geç onları.. Git Ankara Ticaret Odası başkanına sor bakalım ne zararları ne faydaları dokunmuş diye.. Gaf konusuna gelince örnek vereyim "İmam hatipler arka bahçemizdir" sözünü Erbakan söyledi diyen Mesut Yılmaz Erbakan'a tazminat ödedi bu yalanından dolayı.. Çünkü ispatlayamadı.

Ploop senin şu cümleyi söylemenden dolayı kınıyorum!
"isminin D-8 olması bile bence bu oluşumdan adam olmayacağını gösterir"
Bence sen D-8 nedir onu bile bilmiyorsun.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
Ploop senin şu cümleyi söylemenden dolayı kınıyorum!
"isminin D-8 olması bile bence bu oluşumdan adam olmayacağını gösterir"
Bence sen D-8 nedir onu bile bilmiyorsun.
G-8'in bir taklidi işte.. o projelerine bile orijinal bir isim bulamamışlar..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop' Alıntı:
G-8'in bir taklidi işte.. o projelerine bile orijinal bir isim bulamamışlar..

Çok güzel tespitte bulunmuşsun. Ne diyim..
Onlar yapınca şahane fikir. Biz yapınca taklit.

Evet. Bilerek ve kasten yapılmıştır belki.. Onlar birleşiyor da biz birleşemez miyiz demişlerdir.. Ne var ki bunda...

Sonuçta batılılar birleşiyorlar ve bir gövde gösterisi yapıyorlar.. Onlar gövde gösterirken biz de bak biz de birlik olduk demenin taklitle ilgisi yoktur. Sadece etkiye tepki vardır.

Y

ysf

Misafir
Türkiye tüm tarihi boyunca boyle cahil bir hukumet, bu kadar aç muhalefet, bu kadar kör halk görmedi.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ysf' Alıntı:
Türkiye tüm tarihi boyunca boyle cahil bir hukumet, bu kadar aç muhalefet, bu kadar kör halk görmedi.
Ben daha körlerini daha cahillerini gördüm siz hangi pencereden bakıyorsunuz acaba ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bu konunun kapatılmasını istiyorum.. Bir insana 40 kere deli derseniz deli olurmuş o misal.. Hırsız olmayan birine siz 40 kere deli deyin ondan sonra adamın namuslu olmasını bekleyin... At gözlüklerinizi çıkartın. Bu ülke basit yoldan karalamayı seçen insanlar ile kurtulmayacaktır... unutmayın tertemiz ak pak olarak bu hükümet devredilmedi Yılların birikmiş yükü yılların borcu ve hükümette yılların ezikliği var... Çokmu kolay sanıyorsunuz bu pc karşısına geçip komut vererek linux yönetmeye benzemiyor yada açıp not defterini kod oluşturarak script yazmaya.. Zorunuza gidiyorsa seçim zamanı sandıkta gösterirsiniz gücünüzü gösteremiyorsanız saygı duymasını bilin Cumhuriyetçiliğinize sadık kalın....

Lütfen konu kapatılsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5