İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lugesoft script+botlar+wordpress film botu+ wp vbulletin botu

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
lugesoft scripti ve bu scriptin bağlanbize.com dan çeken botu ayrıca başka bir dizi botu

ayrıca wordpress film botu

ayrıca wordpress vbulletin botu

hepsi sadece 10 tl

botlar kesinlikle çalışıyor.ben de birisinden aldım.kurulum yapmam.destek vermem.kullanmayı bilenler alsın kütfen. zaten içlerinde beni oku dosyaları mevcut.

mail + msn : popup (at) hotmail.com.tr

ilk defa böyle bir şey satıyorum.botları ben yapmadım.birisinden aldım.sakıncası varsa konu kilitlensin lütfen

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
şarkısözü botu varsa p.m atmanızı rica ediyorum

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
lugesoft scripti kurmadım ama bildiğiniz hit canavarı lugesoft scripti işde. iki botu var film ve dizi botları.

ayrıca film botu da wp botudur ve çalışıyor kendişm kullanıyorum.eklenti şeklinde kuruluyor demo yok.

şarkı sözü botu var ama bu forumda bedava dağıtılan özcan arkadaşın bedava yaptığı bot var. ilgili konudan indirebilirsiniz.ben de başka yok.

nirvanaoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kesin randıman alamazssınız arkadaşlar çalışmayan bot ticareti işte buna denir bence botu yazandan almak en kARLISI

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
botun kabiliyetini imzamdaki siteden görebilirsiniz. scripti kurmadım dediğim gibi bildiğiniz luge scripti işde. onun botları da çalışıyor.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
satış günceldir.ücreti indirdik.

nirvanaoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu kadar çok şey 10 tl ye kesin çoğuda çalışmıyor veya sorunludur

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
çalışıyor dostum ama artık satmıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5