İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lütfen acil yardım

kayfe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:(:(:(

Admin Panelden Forum Yöneticisi kısmına facebook beğen linki ekledim tüm konular ve forum sayfası uçtu

Lütfen Acilen yardım ...:(

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Önce sakin ol! oradan forum uçmaz.. tecrübeli arkadaşlar detaylı yardım edeceklerdir sen önce rahat bir nefes al bence..

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
peki yedek almadan mı bu işlemi yaptın yada sunucuda yedeklerin mevcutmu hosting sağlayın ile görüş bir düzeltemezsen pm at yardımcı olmaya çalışırım

kayfe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki yedek almadan mı bu işlemi yaptın yada sunucuda yedeklerin mevcutmu hosting sağlayın ile görüş bir düzeltemezsen pm at yardımcı olmaya çalışırım

:alkış:

tşkler hosting ile görüşme halindeyim yapamazlarsa ilgilenirsen çok makbule geçer iyi günler

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
hemşerimmiş valla yeni fark ettim telefonlada görüştük memnun oldum vallahi

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
vbulletin sanırım bahsettiğin forum.
değiştirdiğin şablonu aç stil ve temalardan. sonra orjinali göster de. daha sonra yenisi ile orjinalini değiştir düzelir.

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Phpmyadminden forum yönetici tablosunu bul ve kodu sil oradan yapamıyorsan navicat kullanımı basit mysql programıdır onunla düzeltebilirsin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Phpmyadminden forum yönetici tablosunu bul ve kodu sil oradan yapamıyorsan navicat kullanımı basit mysql programıdır onunla düzeltebilirsin.

arkadaş o kadar prof değil sanki, pmadan yaparsa daha berbat olabilir, en iyisi samanpanın önerisi

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
arkadaş o kadar prof değil sanki, pmadan yaparsa daha berbat olabilir, en iyisi samanpanın önerisi

Bahsettiğim navicat programında db oluşturup sql sorguladıktan sonra control f ile kodu aratıp 5 dkda hangi tabloda olduğunu görür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5