İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen Acill YARDIM

alicikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana ait bir forum sitesi kurdum cok güzel işliyordu az önce siteye sagdan sola dogru kayan haber linki eklemek istedim ama eklemek istediğm yer ana forum konusuuydu yani başlık gibi olan yerdi linki ekledim bütün forum kapandı acamıyorum bu işlemi geri alma bir birşey var mıdır yoksa nasıl düzeltebilirim diger konulara aşagıdan git bölümünden gidebiliyorum lütfen acil yardım edin

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl eklediğini yazmamışsınız. ACP'den temaları rewert etmeyi deneyin veya başka bir tema yükleyerek onunla deneyebilirsiniz.

alicikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletin 3.7.4 yüklü bir forum sitesi siteye ilk açtıgım ana konuun yanına haber linki ekledim ondan sonrada açılmadı

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyi görmem gerektiğini anlayamadım.
Yaptıklarınızı geri alamıyor musunuz?
Forum adresini verirsen bakalım nasıl göründüğüne.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Temayı önce yedekleyin sonra resetlerseniz düzelebilir.
Yaptığınız özel bir editleme varsa tema ile ilgili yeniden yapmanız gerekecek.

alicikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reset nereden nasıl atacagız ve ondan sonra silinecek mi konular herşey

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Stil Yöneticisinden Seçili olan temanın düzenleme kısmından Tüm Temaları geri al diyeceksin.. Sadece temada yaptığın değişiklikler sıfırlanacak

alicikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpmyadmin den dosyası editleyince düzeldi yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim sorun cözülmüştür

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi