İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen Bakınız..

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
http://www.gizligizli.net google aramalarında bu site zarar verebilir yaziyor sitenin üstünde ve site açilirken altta hhhg1.com/ment sanırım bi link var. bu bi tür virüs mü bilmiyorum. nasil temizleyebilirim yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. uyarı yazdığından dolayı user de girmiyor. hitim bayağı düştü :(

M

maiL

Misafir
evet aynı şekilde daha bir kaç sitede görmüştüm. google aramalarında çıkıyor. bu site size zarar verebilir diyor. sitenin kodlarını bi incele istersen. ac66 iframesi filan olmasın. dikkat et

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
eğer dediğin gibi ise çözümünü biliyor musun

M

maiL

Misafir
eğer iframe yakalarsan iframeyi silmelisin. en son upload ettiğin dosyalara bulaşmıştır büyük ihtimalle. bence incele derim. sadece bir fikir yürüttüm çözümüde iframe kodunu silmenle düzelecektir.
daha farklı birşeyde olabilir.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
cozum tum sayfalarını temiz virussuz bir pc ye indirip kontrol etmen
eğer pc dede varsa o virus yie bulaşır bu yeni bişi değil birkac arkadaşa daha olmuştu boyle sayfalarının altına frame kod atmıştı bu virus

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5