İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen biri aydınlatsın beni :S

hemidoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar rica ediyorum belki komik gelecek sizlere ama bu işleri bugün örendim oda tesadüfen biri acıklayıcı olarak bana anlatabilirmi paypal nasıl satılıyor neden satılıyor e.gold ne liberty reserve neyi nesi nasıl işliyor perfect money.picunix ve dah bürüsü sitelerde ne sanal banka onu biliyorumda ama örendiğim hesapdaki parayı altınamı yatırıyor bide bunların kavama girmesinin bi reklama borcluyum sağolsun kavayı yedirdi bana işte şu site http://sudexchange.com/index.php ama ileri dercede ing. bilmek gerek bende olmayan yani ondan hiç bişey anlıyamıyorumki ama anladığım kadarıyla minimum lr hesapından 50 dolar picunix e yada perfect moneye exchange yapıyor exchande takas değilmi ? ve her bir doları 1.25 takas ediyor yani 50 dolar oluyor sana 62.5 dolar ve bunu bi kaç dk içine yapıyor benim kıt ing. ancak bukadarını anladım yada anladığımı düşündüm :D bana mantıksız ve neden böyle bişey olsunki osaman herkes yapar bunu günde binlerce dolar yapılabilirki böyle onun için inanmıyorum dolandırıcıda olabilir ama bu forumu gördüm burdada bu e goldur lr paypal satışı vallan neolii dedim bilmediğim işlerde var nasıl yürüyor diye merak ediyorum lütfen biri beni aydınlatsın.

hemidoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide ing. iyi olan biri verdiğim siteyi acıklayabilirmi ya çok merak ediyorum lütfen :)

mustafacil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sitelere üye olmadan change yapıyosunuz ve sizin bilgilerinizi alarak işlem yapıyorlar. Paypal alertpay gibi büyük firmalar bu sistemi güvenlikli bulmadığı için onaylamıyorlar. yani heran paranıza el konulabilir bence bunu göz ardı etmeyin arkadaşlar...

buarada konu tartışması yanlış yerde... saygılar :hihi:

hemidoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitelere üye olmadan change yapıyosunuz ve sizin bilgilerinizi alarak işlem yapıyorlar. Paypal alertpay gibi büyük firmalar bu sistemi güvenlikli bulmadığı için onaylamıyorlar. yani heran paranıza el konulabilir bence bunu göz ardı etmeyin arkadaşlar...

buarada konu tartışması yanlış yerde... saygılar :hihi:

üzür konunun nere acılacağını bilmiyordum bu bölüm mantıklı geldi nasıl yani tam anlamadım bide paypalada takas yapıyorlar hem böyle bişey olurmu onu çok merak ediyorum 5o dola takasdan sonra 62 olacağını oluyorsa nasıl oluyor bu ? bide öbür sorularımda güncel :)

mustafacil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeş bence 50 doların varsa bir dene ama şunu da unutmaki adam sana 1 usd yi 1,3 usd olarak niye versin ki zaten para birimi aynıdır. Yani şöyle düşün sen döviz bürosusun her gelene 1 doları 1,3 dolar olarak veriyosun nereden kar edeceksin acaba :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5