İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen Bu (webmaster'la) arkadasla calisma yapmayin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

apaChe

Misafir
Merhaba iyinet forum uyesi olan forumkeyfi arkadasimizla 6 ade banner calismasi yaptik ve ucret olarak 70 ytl oduyecekti ama halen odeme yapmadi 2 haftadir bir odemesi gelmedi. Lutfen boyle calismalarin emegine saygi gosterilmesini isterim... Lutfen bu arkadasla bi calisma yapicak olursaniz once kendisinden bi kapora alin... Emeginizin karsiliginizi alin.

Bundan sonra kendisiyle is yapilmicani anlamis oldum... Kolay gelsin

Web sitesi : www.ilkdost.com

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sana bir tavsiye.. yaptıgın numune bannerlere degiştirilmicek şekilde demo diye yazı yaz ve ödeme alana kadar banner teslim etme en garantisi şahsen ben öyle yapıyorum tabi ( bazı kişiler haric güvendiğim kişilere )

Yeni bir kişi ise ödeme alamdan teslim etme derim..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
forumkeyfi 'ne yapmis oldugun bannerlari burada yayinlayabilirmisin?

A

apaChe

Misafir
www.ateslihikaye.com bi baksana ustte bi tane yaptim demo yaziyor adamin biri demo nickiyle gitmis adama demiski ben yaptim al sana demis o demo ne demis benim nickim demis :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben sizin yerinize olsam bannerları flash la yaparım...hiç demo falanda yazmadan adama veririm, text dosyalarını dışarıdan bir text dosyasından çağırırım, bu text dosyasıda benim serverimda olur adam ödeme yapmayıncada agzıma geleni yazarım banner a :D

E

Expert

Misafir
Arkadaşım yaklaşık 10 gün önce sitende banner reklam yayınlatmak için seninle görüştüm havaleni hemen yaptım.aynı banka olduğu halde hesabına geçmediğini idda ettin.

Bir süre sonra tekrar bankayı aradım.Banka havale işleminiz yapılmış dedi.Sen hala hesabına geçmediğini iddia ettin.

Belki bir gecikme olmuş olabilir diye üç gün sonra yine bankayı aradım,banka ta havaleyi yaptığım gün havalenin senin hesabına geçtiğini bildirdi.Seninle görüştüm ama sen hala hesabına geçmediğini iddia ettin.

Hesap dökümlerimi incelediğimde de havale zaten yapılmış görünüyordu.

Açıkçası ben kendime,kendi gözlerime ve işbankasının call centerında,havale yaptığımı üç gün arayla iki kez onaylayan bay ve bayan banka görevlilerine senden daha fazla inanıyorum.

Senden bir iki saat önce de canver.net in sahibine reklam ödemesi yapmıştım.Emalime onay dekontu istemiştim,sana yaptığım havalede de istedim.Ama emailime onay dekontu gelmedi.Bu yüzden bir tesrlik olabileceğini düşünüyordum ama kısa süre sonra canver.net in sahibi ödemenin kendisine ulaştığını bildirdi.Demek ki elime dekont ulaşmasa da havale işlemi gerçekleşiyor.

Açıkçası zaten önemli değildi.Prk büyük bir miktar sayılmazdı.

Ama şimdi burda senin bu mesajına denk gelince yazmak istedim.

O arkadaş ödemeni yapmış veya yapmamış onu bilemem ama senin bundan şikayet etmeye zerre kadar hakkın yok.Çünkü aynı şeyi sen yapıyorsun.

O arkadaş sayesinde seninle ödeşmiş olduk bir anlamda.

Ve senin yukarıda ilk mesajını okurken gerçekten komik geldi.Buraya aynısını senin için yazabilirim.

A

ASUSHOST.COM

Misafir
Expert' Alıntı:
yaklaşık 10 gün önce sitende banner reklam yayınlatmak için seninle görüştüm havaleni hemen yaptım.aynı banka olduğu halde hesabına geçmediğini idda ettin.

Bir süre sonra tekrar bankayı aradım.Banka havale işleminiz yapılmış dedi.Sen hala hesabına geçmediğini iddia ettin.

Belki bir gecikme olmuş olabilir diye üç gün sonra yine bankayı aradım,banka ta havaleyi yaptığım gün havalenin senin hesabına geçtiğini bildirdi.Seninle görüştüm ama sen hala hesabına geçmediğini iddia ettin.

Hesap dökümlerimi incelediğimde de havale zaten yapılmış görünüyordu.

Açıkçası ben kendime,kendi gözlerime ve işbankasının call centerında,havale yaptığımı üç gün arayla iki kez onaylayan bay ve bayan banka görevlilerine senden daha fazla inanıyorum.

Senden bir iki saat önce de canver.net in sahibine reklam ödemesi yapmıştım.Emalime onay dekontu istemiştim,sana yaptığım havalede de istedim.Ama emailime onay dekontu gelmedi.Bu yüzden bir tesrlik olabileceğini düşünüyordum ama kısa süre sonra canver.net in sahibi ödemenin kendisine ulaştığını bildirdi.Demek ki elime dekont ulaşmasa da havale işlemi gerçekleşiyor.

Açıkçası zaten önemli değildi.Prk büyük bir miktar sayılmazdı.

Ama şimdi burda senin bu mesajına denk gelince yazmak istedim.

O ödemeni yapmış veya yapmamış onu bilemem ama senin bundan şikayet etmeye zerre kadar hakkın yok.Çünkü aynı şeyi sen yapıyorsun.

O sayesinde seninle ödeşmiş olduk bir anlamda.

Ve senin yukarıda ilk mesajını okurken gerçekten komik geldi.Buraya aynısını senin için yazabilirim.

Havaleyi hangi bankadan yaptın? Extreleri yayınla burada kontrol ettirelim... Eğer parasını alsaydı tasarımcı&yaratıcı bir kişi bu şekilde başlık açmazdı diye düşünmekteyim.

apaChe, eğer cidden paranı alamadığını düşünüyorsan, PSD ve PDD'leri burada yayınlarsın, herkes alır değiştirip kullanır.

Verdiğin linkleri açamadım.

E

Expert

Misafir
Zaten ben o diğer banner hazırladığı arkadaştan parasını aldığını filan iddia etmiyorum,o ayrı bir konu,kendi aralarında ve beni ilgilendirmez.Ama bundan şikayet etmeye hakkı olmadığını söylüyorum çünkü aynı şeyi kendisi yaptı.

Ve dediğim gibi bir de bu mesajı yazmasaydı benim için hiç sorun yoktu.Daha önce de böyle şeylerle karşılaştım ama küçük miktarlar söz konusu olduğu için yazmaya bile gerek duymadım.Ama arkadaş buraya başkalaırını suçlayan ve bana komik gelen bir mesaj yazınca ben de yazma isteği duydum.

Extreler burda.Kontrol edin benim için o kadar önemli değil.Çünkü ben ne olduğunu bildikten sonra başka şey önemli değil.Zaten arkadaşın kendisi de o gün görmüştü hesap dökümünü.Ama sizin de içiniz rahat olsun..

Buyrun hesap dökümleri: http://www.hemenpaylas.com/download/278079/isbankasi.gif.html

A

apaChe

Misafir
Expert' Alıntı:
Zaten ben o diğer banner hazırladığı arkadaştan parasını aldığını filan iddia etmiyorum,o ayrı bir konu,kendi aralarında ve beni ilgilendirmez.Ama bundan şikayet etmeye hakkı olmadığını söylüyorum çünkü aynı şeyi kendisi yaptı.

Ve dediğim gibi bir de bu mesajı yazmasaydı benim için hiç sorun yoktu.Daha önce de böyle şeylerle karşılaştım ama küçük miktarlar söz konusu olduğu için yazmaya bile gerek duymadım.Ama buraya başkalaırını suçlayan ve bana komik gelen bir mesaj yazınca ben de yazma isteği duydum.

Extreler burda.Kontrol edin benim için o kadar önemli değil.Çünkü ben ne olduğunu bildikten sonra başka şey önemli değil.Zaten arkadaşın kendisi de o gün görmüştü hesap dökümünü.Ama sizin de içiniz rahat olsun..

Buyrun hesap dökümleri: http://www.hemenpaylas.com/download/278079/isbankasi.gif.html

Hmm simdi yeni gordum halil mesajlarini pardon ama paran geldi veya gelmedi ben sana sadece sunu soylim bannerini yayinlamicam dedim mi sana acaba ? Sen bana dedin ki bannerimiz hazirlaniyor bitsin yayinliyalim dedin halen bannerini bekliyorum MSN Logumu yolluyabilirim sana hic bir zaman "paran gelmedi onun icin bannerini yayinlamam" kelimesi yazmadim bunu bence iyice bi dusun ayrica buraya takilan www.ibank.com.tr sahibi arkadasa lutfen ulas ve sor en ust alani banner reklam vermek istedinizmi diye bi sor ki oda sana o alana reklam vericektik ama kiralanmasi orasi diye cevabi almani isterim! Lutfen bana donmeden buraya aptalca ithamda bulunmayiniz ilk once bana don sonra buraya ne yazmak istersen yaz!

Ayrica o bolum sana ayrildigi icin bi kac siteyi red ettim ve o www.ibank.com.tr baska bi alana reklam verdi bakabilirsin! www.yeniforum.net

ibank.com.tr sahibiyle MSN loglarimi yolluyabilirim.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum keyfi banada text reklam verdi parasını gecte olsa yatırdı,,sorun degil gec olması ben sorun yapmam,,,yapmadımda
sonra popup reklam verdi parasını pazartesi yatırıcam dedi o günden sonra ne goren oldu ne duyan,,,msn'nimde hic gormedim adamı,,,1 hafta falan reklamını beklettim ama sonra kaldırdım gelmeyince...

goren duyan yok sanıırım burdada yok,,,belki bi iş gelmiştir allah gostermesin başına,,,ya da başka ççok özel bi neden olmuştur yinede kendisini bekleyelim derim ben,,,ii biri gibi gelmisti bana cunku...umarım gelir

A

apaChe

Misafir
LoRD_YenGeC' Alıntı:
forum keyfi banada text reklam verdi parasını gecte olsa yatırdı,,sorun degil gec olması ben sorun yapmam,,,yapmadımda
sonra popup reklam verdi parasını pazartesi yatırıcam dedi o günden sonra ne goren oldu ne duyan,,,msn'nimde hic gormedim adamı,,,1 hafta falan reklamını beklettim ama sonra kaldırdım gelmeyince...

goren duyan yok sanıırım burdada yok,,,belki bi iş gelmiştir allah gostermesin başına,,,ya da başka ççok özel bi neden olmuştur yinede kendisini bekleyelim derim ben,,,ii biri gibi gelmisti bana cunku...umarım gelir

Tamam onu dusunelim "kendisi msn acti arkadasin akrabasi hasta gelemiyor ben ilgileniyorum ve p.tesi parayi havale cikariyorum" demisti ama 3 hafta p.tesi gecirdik ne gelen oldu nede giden bende bekledim beklerimde ama yalan soylenmesi hos degil.

E

Expert

Misafir
apaChe' Alıntı:
Hmm simdi yeni gordum halil mesajlarini pardon ama paran geldi veya gelmedi ben sana sadece sunu soylim bannerini yayinlamicam dedim mi sana acaba ? Sen bana dedin ki bannerimiz hazirlaniyor bitsin yayinliyalim dedin halen bannerini bekliyorum MSN Logumu yolluyabilirim sana hic bir zaman "paran gelmedi onun icin bannerini yayinlamam" kelimesi yazmadim bunu bence iyice bi dusun ayrica buraya takilan www.ibank.com.tr sahibi arkadasa lutfen ulas ve sor en ust alani banner reklam vermek istedinizmi diye bi sor ki oda sana o alana reklam vericektik ama kiralanmasi orasi diye cevabi almani isterim! Lutfen bana donmeden buraya aptalca ithamda bulunmayiniz ilk once bana don sonra buraya ne yazmak istersen yaz!

Ayrica o bolum sana ayrildigi icin bi kac siteyi red ettim ve o www.ibank.com.tr baska bi alana reklam verdi bakabilirsin! www.yeniforum.net

ibank.com.tr sahibiyle MSN loglarimi yolluyabilirim.

Üzgünüm söylediklerin doğru veya yanlış beni artık hiç ilgilendirmez.Olayı banner şu bu mevzuya çekmeye hiç gerek yok.Havalen anında yapıldığı halde ve ben sana üç gün sonra döndüğümde ''hala havalenin gelmediğini'' söylediğine göre bana orayı ayırsan ne olur? Ben sana banner göndersem ne olacak?Paranı göndermemişim ki (!)

Kusura bakma inandırıcı değil.

Hatta sen ''bazen böyle oluyor,bir daha gönder'' demiştin o gün.Şimdi aklıma gelince daha çok gülüyorum.Sülün Osmanlık yapmaya niyetlenmiştin galiba.
Ben ikinci kez havale yapsam ne olacaktı?İlki gibi ikincisinin de gelmediğini iddia edecektin.İlki gelmedikten sonra ikincisi nasıl gelebilir ki.

Dediğim gibi para sorun değil,yani eğer ben sana güvenmekle hata yaptıysam,hatamın cezasını çekerim zaten.

A

apaChe

Misafir
Exper ben sana guvenmesem o kadar musteriye o alan dolu demezdim bunu unutma sen yolladin ve gosterdin hayir kabul etmiyorum para gelmedi bannerini yayinlamam demedim tamam dedim gectim. Bende emin degilim kimde problem oldugunu kesinti olsa isbankasindan yillik kesilmesi yapildi zamanimda olmadi banka ile gorusmeme ama sunu bilgi sen yolladigim dedigin gunden beri ben butun reklam vericek kisileri o alan dolu dedim seni bekledim flash banner yaptiriyorsun diye... Sunu soyle bana sana hayir yayinlamam dedim mi ben ? ve ayrica halen bannerini bekliyorum o alani sana ayirdim ben.

E

Expert

Misafir
yok banner 3-4 gün önce hazırdı zaten.seninle en son konuştuğumuz gün yani.msn de sordum havalen geldi mi diye.tamam geldi deseydin,al bannerı başla o zaman yayına diyecektim.

olay banner olayı değil ki.madem öyle deseydin bana ''tamam sen madem parasını gönderdin,dekontunu da gösteriyorsun bana,o zaman gönder bannerını ben yayınlayayım.nasıl olsa para geçer hesabıma'' deseydin.

Hadi ilk güç demedin,ondan üç gün sonraki konuşamamızda deseydin.Banner hazır da zaten ben sana nasıl göndreyim bannerı,ödememi almadım diye iddia ediyorsun.

Bu konuyu dallandırmanın da anlamı yok.Bu saaten sonra yayınlayacağın reklamdan bana hayır gelmez,gelse de istemem.Dediğim gibi ücret de helal hoş olsun sorun değil.Sadece başkalarını suçlamaya hakkın yok dedim,hala da aynı fikirdeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5