İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen fikrinizi söyleyin.

L

LNWServers

Misafir
Merhaba ,

Öncelikte bizim işimizin ne olduğunu bilmeyenler için belirteyim, firmamız dedicated veya vps kiralıyor.

Konu şu ; şimdi iki hafta içinde toplam 40 tane servardan fazla sunucu satıldı ve açıkçası bana çok büyük bir rakam gibi geldi, alt yapımız tam bitmedi fakat 1- 2 hafta içinde bitiricez. Böyle büyümeyi istemiyorum yani aniden büyümek aniden çökmeyide getirebilir. Bunun için 1 hafta sipariş almama kararı aldım, sistemleri gözden geçirip ondan sonra tekrar sipariş almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir bu konuda ?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
40 sunucu doğru ise, süper bir rakam, bunlar zaten sana yeter daha ne olsun, siparis almaman bu koşulda senini için eksi olur ama, kaldıramayacaksan doğru bir karar.

L

LNWServers

Misafir
olay kaldıramama değil sadece bu kadar cabuk zamanda yukselip kısa zamanda dusmek istemem onun için siparisleri kapatıyorum dedim , fikrin için teşekkürler

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan siten açılmıyor. Meraktan soruyorum yanlış anlama 2 haftada 40 sunucuyu nerden sattın ?

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40 sunucu hostta degil.... zor bi rakam bedava versen almaz millet ole olmus artik piyasa sen bide parayla satabildiysen helal olsun

L

LNWServers

Misafir
Şuan web serveri değiştiriyoruz , site dosyalarını atmaya vakit olmadı, MSN den yardımcı oluyoruz, 40 müşteriyi nerden buldunuz sorusuna soyle cevap verebilirim, bizimle calısan cok fazla sayıda bayimiz var hatta bazı musterilerimiz media streaming için 1 kerede 5 tane server birden alıyor umarım bu açıklayacı olmustur.

L

LNWServers

Misafir
Mesela sadece bugün toplam 5 adet sunucu satıldı, bilmiyorum müşteri çok geliyor bize en azından bayilerden çok istek geliyor

K

Kerasus

Misafir
Bu işten kazandıklarını bu işe harcarsan, bilgini ve alt yapınıda güncel tutarsan 40 değil 400 de olur.
Sipariş alınmaması ise bana göre yanlış bir tercih.
Başarılar

L

LNWServers

Misafir
Evt bende bunu düşünüyorum fakat tam olarak altyapı bitmiş değil onun için böyle bir şey düşündüm, fikrin için teşekkür ederim.

BerkeSandal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Merhaba ,

Öncelikte bizim işimizin ne olduğunu bilmeyenler için belirteyim, firmamız dedicated veya vps kiralıyor.

Konu şu ; şimdi iki hafta içinde toplam 40 tane servardan fazla sunucu satıldı ve açıkçası bana çok büyük bir rakam gibi geldi, alt yapımız tam bitmedi fakat 1- 2 hafta içinde bitiricez. Böyle büyümeyi istemiyorum yani aniden büyümek aniden çökmeyide getirebilir. Bunun için 1 hafta sipariş almama kararı aldım, sistemleri gözden geçirip ondan sonra tekrar sipariş almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir bu konuda ?

....sistemleri gözden geçirip ondan sonra tekrar sipariş almayı düşünüyorum .

Bence en iyisini yapmışsın.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Adiniza WHT'de cikan Fraud Alertler de benzer nedenler ile mi cikmisti? Bilmiyorum oyle gunde 4-5 sunucu satabilecek kapasitede insanlarin forumlara girip boyle fikir almasi cok garip geldi bana, self-advertising gibi sanki. O hizda dev pazar sahipleri bile cok kolay gitmiyor. Bir de Turk musteri profilini bilen, onlarin nasil iletisim kurdugunu bilen bir insan olarak bana tuhaf geldi.

L

LNWServers

Misafir
Evt bunun farkındayız zaten orda gerekli açıklama yapılmıştı, eğer fazla bilgi almak istiyorsanız msn adresimi ekleyebilirsiniz.

L

LNWServers

Misafir
Reklam amacımın olmadığını belirtmek istiyorum, zaten şubat 15ine kadarda yeni sipariş almıcaz sadece ben fikir belirttim, öncelikle eğer biz dolandırıcı isek diğer firmalarda bizimle çalışmak istemezlerdi ancak çalıştığımız firmaların çoğu WHT den görüştüğümüz firmalardır, umarım bu açıklayıcı gelmiştir.

T

TR1Servers

Misafir
Merhaba;

Bende LNWSERVERS'ın baisiyim beimde üç adet sunucum bulunmaktadır. 40 tane sunucu ile kalmamalı bence çünkü ne kadar ilerisi iyi olursa verilen hizmet iyi olursa ( Hizmet Gerçekten İyi ) Bİr anda düşün yaşanmaz. Bence sipariş alımları durulmamalı.

Sagılarımızla...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hayir gelmedi cunku yukaridaki mesaj aciklama degil, sadece bir supheye karsilik Hayir cevabi vermek. Reklam yapmak istemiyorsaniz, burada sizinki kadar buyuk bir servis saglayici olmadigini bile bile onlardan ticari faaliyetleriniz ile ilgili nasil bir verimli girdi saglamayi bekliyorsunuz? 40 sunucu sattim simdi soyle dusunuyorum sizce nasil iyi yapmis miyim demek 40 sunucu satan bir insanin cumleleri ya degildir, ya da kader kismet biz gidip bir ekmek firini satin alalim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5