İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen Herkes Okusun

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Değerli iyinet üyesi arkadaşlarım,

Bu yazıyı yazarak sizlere hala bilginiz yoksa, bir iyinet projesinden bahsetmek ve bu projeye destek olmanız konusunda çağrıda bulunmak istedim.

İlk girişimi forumdan PauLShark arkadaşım yaptı ve konu ile ilgili bir makale yazdı. Daha sonra Lanet arkadaşım bu konunun projeye dönüşmesinde fikir ve destek verdi. Güzel Hosting sponsorluğunda ve diğer destek veren arkadaşlarımın sayesinde proje hayata geçirilmiş oldu. Destekleyenler ve konu linki burada.

Şunu söylemek istiyorum, internet ortamında girişiminde bulunulan projelerin çoğu başarısızlıkla sonuçlanır. Her gün yeni bir proje ortaya konuyor, harekete geçiliyor ve bir süre sonra sonu hüsranla bitiyor. Bence bu proje daha şimdiden başarılı, sonuçta amacı olan hedef kitlelere ulaşmaya başladı bile.

Siz de bu projeye destekte bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki tanıtım yazısını blog ve sitelerinizde, sosyal paylaşım ortamlarında, bulunduğunuz diğer platformlarda paylaşın. Bu bir iyinet projesidir ve tüm iyinet üyeleri aktif katılım yaparak destekte bulunabilirler.

Özellikle sitelerinde tanıtım yazısı ve makale paylaşan arkadaşlar, bu yazısı paylaşırlarsa çok seviniriz.

Siteleriniz için tanıtım yazısı:

Beni Öldürme Anne Nedir?

Beni Öldürme Anne gebelikte sigara kullanmanın başta bebek ölümleri olmak üzere bir çok kötü etkiye neden olduğu konusunda anne adaylarını bilgilendirmek ve bu sayede sigara kullanımından kaynaklanan bebek ölümlerini ve diğer riskleri minimum düzeye indirmeyi amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesidir.

2z7qyva.jpg

Anne Adaylarını Bilinçlendirelim!

Hiçbir anne adayı, bilinçli olarak bebeğinin zarar görmesini istemez. Sigara anne adayının tercih yapmasını gerektiren en önemli konulardan birisidir. Sigaranın bağımlılık yapıcı bir madde olması nedeniyle anne adayları gebelik öncesinde başladıkları bu bağımlılıktan hemen kurtulamamakta ve gebe kaldıklarında da bu alışkanlıklarına devam edebilmektedirler.

Bebekler Ölmesin!

Beni Öldürme Anne bu aşamada devreye girip anne adaylarına sigara içmeye devam ettikleri takdirde bebeklerini bekleyen riskler konusunda detaylı bilgi vermektedir. Aynı zamanda, sigaranın daha gebelik oluşmadan verdiği zararlar konusunu da ele almaktadır.

Hayat Kurtarın!

Siz de bu konuya duyarsız kalmayıp, çevrenizdeki tüm kadınlara bu konudan bahsedebilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi ve yazılara http://www.benioldurmeanne.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

468x60 flash bannere ve makalelere ihtiyaç var. Bu konularda destek olabilecekler lütfen irtibata geçsinler.

Destekleyin:

2hz6a7k.png

64nxi8.png

2q3dx13.jpg

2eyc00l.jpg

vxp55y.jpg

169rck0.jpg

2556mp1.jpg

logo.jpg

2qno36o.jpg

14u8gnb.gif

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yarın Detaylı okuyup ilgilenicem teşekkürler.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Yarın vakit ayırıp bütün sitelerimden link ve tanıtım için makale yayınlayacağım. Proje için yapılması gerekenler varsa mutlaka Pm'den ulaşın.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bu konudan alinti yapip sitemde yayinlayabilirmiyim..

Tabii alıntı yapabilirsiniz. Çok teşekkürler.

Arkadaşlar destekleriniz için çok teşekkürler. Bu konu ile ilgili makaleler varsa onları bana pm le ulaştırırsanız sitede yayınlarım.

Ayrıca ne kadar çok kişiye duyurursanız o kadar iyi. Amaç insanları bu konuda bilgilendirmek. Sadece anneleri değil, babaları da bilgilendirmemiz gerekir diye düşünüyorum. Pasif içicilik ve doğacak bebek için çok zararlıdır.

Facebook sayfa adresi budur: http://www.facebook.com/benioldurmeanne
Facedeki aktif arkadaşlardan paylaşım yapmaları rica olunur.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Destek veren arkadaşlara tekrardan teşekkürler. İyi başladık umarım sonunu da çok iyi getiririz. Hem bir ekip olarak nasıl çalıştığımızı diğer platformlara da göstermiş oluruz.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yarın Detaylı okuyup ilgilenicem teşekkürler.

Rica ederiz. Katılımınızı bekleyeceğiz.

Yarın vakit ayırıp bütün sitelerimden link ve tanıtım için makale yayınlayacağım. Proje için yapılması gerekenler varsa mutlaka Pm'den ulaşın.

Şu anda ne kadar fazla kitleye duyurulursa o kadar amacına ulaşmış olur. Bu konuda desteklerini bekliyoruz.

Sitemde yayinlanmistir suandan itibaren güzel bir konuya deginilmis.

Duyarlı davranışınız için çok teşekkürler.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Dayanamadım şuan bir yazıda ben paylaştım buradan alıntı yaparak umarım daha cok kitleye ulaşırız.

• Like
Reactions: Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Perspektif, Cewo, Lanet destekleriniz için çok teşekkürler.

Desteğe devam arkadaşlar...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çok iyi gidiyoruz ozanTi, sitenin son hali gayet güzel, duyurulmayı bekliyor ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5