İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen Okuyun Önemli Konu

S

sevdik

Misafir
Arkadaşlar dün akşam gözüme çarptı bugun da iyice araştırdım ve sonuc cıktı

hadibee.net sitesi burdan başta iyinet adminine sesleniyorum bu sitenin lütfen toplisten siliniz sebep;

sitede trojen var siteye girin cıkın ondan sonra exp. acın www.abcd.com yazın girmez hadibee.net sitesine giriyor /regedit ile ancak siliniyor

Bu site onceden absürt ve trojen yuzunden binlerce pc ye zarar veren gecen sene berbat.net dopdolu.net in sahibinindir tasarımda aynı zaten

Bu sitelere destek de veriliyor cherez.com lütfen o sitedeki linkini cıkar vaynet.com sahibi de burdaysa gerekeni yaparsa sevinirim diğer zirve100 e ve webservise de mail attım daha cok pc ye zarar vermeden lütfen onliyelim cunku bu adam yakında sitelerine absürt da koyacak lütfen link vermeyelim boyle yerlere duyarlı olalım toplistlerde ilk100e girmeye başladı daha fazla buyumeden engellememiz lazım

Burdaki yazım tamamen duyarlılıgımdan ve pclere zarar verdigi için yazdım Kesinlikle kimseyle alıp veremedigim yoktur Lütfen yanlış anlaşılmasın peşin peşin söyliyeyim de :)

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt sitede trojan var Norton ve kasperde algiladi :)

H

hitmp3tr_com

Misafir
berbat.net i hatırlıtorum benim pcyede olmuştu:)

S

sevdik

Misafir
şimdi cherez.com un sahibiyle görüştüm onda çıkmıyor çünkü siteden çıktıktan sonra pop-up engelleyicisi var pc sinde demekki o açılan pop-uplardan çıkıyor buyuk ihtimal ile ve galiba toplistlere de boyle oldu adminlerin pop-up engelleyici oldugu icin trojeni görmedi dikkat edelim artık millet para icin herseyi yapıyor

Bu şahısa 1sene once de yazdım mademki komut biliyor yazılım biliyor yararlı şeyler yapıp para kazansa ama yok gözü aç adamın ne yaparsın

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadibee.net sitesinin kaynak kodlarından bakarsanız ***ww.dopdolu.net/win32.php buna link vermiş ve buradan yüklüyor.Çıkışta ki pop-uplarla da aktif oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5