İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lutfen sabir

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Hastayim, bugun evdeyim.
Ozel mesajlarimi yeni okuyorum, yavas da olsa destek vermeye calisiyorum.
Aksama olursa kusura bakmayin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
geçmiş olsun forum yenilendiya ondandır nazar değdi:p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun, mevsim değişikliği diyeceğim ama kutuplar hariç bu yıl kış yaşayan olmadı. :p

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun, mevsim değişikliği diyeceğim ama kutuplar hariç bu yıl kış yaşayan olmadı. :p
hiç sorma bende bütün gün bi kırgınlık vardı.. acaip bi yorgunluk.. evdekiler mevsim değişikliğine bağladı ama du bakalım.. geçmiş olsun iyinet bu arada.. banada geçmiş olsun :eek:

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun. benim kesin çozumumu tavsiye ediyorum. thylool hot(yanlış yazdım biliyorum ama anlayan anladı:)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Majezik ve Apranax Fort tavsiye edilir. Her ne kadar diş ağrımı kesemeselerde baş ağrısında bayağı etkili oluyorlar.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya arkadaşlar forum da doktorlar var galiba varsa başımın üstüne ama yoksa kafanıza göre ilaç söylemeyin bence..
Hasta arkadaşlar lütfen Hekimlere gidiniz. Bu *arkadaşlar fazla sizleri sevmiyor galiba :D:D
Allah cc Acil şifalar versin arkadaşlara
*Buradan sonrası şakadır alınmayın arkadaşlar...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Allah acil şifalar versin.majezik türü ilaçlar tavsiye etmeyiniz.aspirin dahi insanlara dokunabilir.istırahat edin.olmaz ise doktora görünün.

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
majezik türü ilaçlar tavsiye etmeyiniz.aspirin dahi insanlara dokunabilir.istırahat edin.olmaz ise doktora görünün.
Bencede. Doktora görünmeden ilaç almayın ve mümkün olduğunca ilaç kullanmamaya çalışın. Alışkanlık yapıp daha kötü sonuçlar verebiliyor.

Herkese geçmiş olsun :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Majezik ve Apranax kullanıyorum, hiçbir yan etkisini görmedim. Internetten de bu ilaçlar hakkında detay bulunabiliyor. Zaten bilindik ilaçlar. Doktora gitmek tabiki ilk tercihiniz olmalı, ama hastalığınız yoksa ve ilaçtaki uyarıları okursanız bir yan etkisi olmaz. Tabi leblebi gibi yutmayacaksınız, bunu yapıp sonra da "gamend dedi bizde içtik suçlu o dur" denilirse karışmam.

Benim görüp görebileceğim en çok yan etkisi olan ilaç Roaccutane'dır. (sanırım bu ilacı kullanıp intihar edenler olmuş) Fakat onun bile yan etkisi olmadı şu ana kadar. Gerçi oldu, dudağı kurutup çatlatıyor. Fakat ona da katlanacağız.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Majezik ve Apranax kullanıyorum, hiçbir yan etkisini görmedim. Internetten de bu ilaçlar hakkında detay bulunabiliyor. Zaten bilindik ilaçlar. Doktora gitmek tabiki ilk tercihiniz olmalı, ama hastalığınız yoksa ve ilaçtaki uyarıları okursanız bir yan etkisi olmaz. Tabi leblebi gibi yutmayacaksınız, bunu yapıp sonra da "gamend dedi bizde içtik suçlu o dur" denilirse karışmam.

Benim görüp görebileceğim en çok yan etkisi olan ilaç Roaccutane'dır. (sanırım bu ilacı kullanıp intihar edenler olmuş) Fakat onun bile yan etkisi olmadı şu ana kadar. Gerçi oldu, dudağı kurutup çatlatıyor. Fakat ona da katlanacağız.

majezik i bende öneririm fazla yan etkisi olmadan çabuk etki eden bi ilaç.

Roaccutane a gelince o ilcı 1 yıl kullanmıştım ama bende moral bozukluğu yerine tam tersi bi etki yapmıştı:D:p hiç sallmadım yani.O ilacında gerçekten kendini gösteren yan etkisi senin dediğin gibi deri kuruması yani ondan çekiyosun.Tabi etkisi mükemmel (doktor kontrolünde)(iyide bu acne diğerleriyle ne alaka:p)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5