İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen yardım...

turkkazanc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dün akşam telefonu şarja bıraktım. geri aldığımda telefonun kamerası çalışmamaya başladı. telefon daha iki haftalık niye böyle yaptı anlamadım. kamerayı açınca alttaki hatayı veriyor. bi bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen.
Marka Huawei ascend p1
Ekli dosyayı görüntüle 6219

RavenClaw

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tür hata ile bir kez karşılaşmıştım. Telefonu kapattıktan sonra batarya çıkarıp tekrar açmaya çalışın

turkkazanc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
huawei asscend p1 de batarya tümleşik. sökülemiyor.fabrika ayarı yaptım. tüm uygulamaları sildim ama olmadı. Turkcellin kendi özelleştirilmiş romu var ondan kaynaklı olabilir mi. birde garantiye versem Turkcelin değilde orjinal android rom yüklerler mi.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Telefon Türkiye garantili mi yoksa yurtdışı ürün mü?

Yeni yüklediğiniz bir uygulamadan dolayı olabilecek bir problem. Eğer ki güncelleme var ise güncelleme yapınız. Güncelleme yapmanız önerilir. Eğer ki güncelleme yoksa, batarya bağlantılarını söküp biraz bekledikten sonra bataryayı takıp tekrar çalıştırmanız sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Telefon garantiliyse hiç uğraşmadan garantiye de gönderebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5