İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lütfen yardim

Y

Yamaha

Misafir
arkadaslar bir arkadasımın sitesi var aylardir cocuk link degisimi yağiyor benim araciligimla neyse bu site son 2 gundur google arama sonuclarinda cıkmıyor tamamen kayboldu sadece domain adını yazınca cıkıyor yani www.mircyukle.org mircyukle yazinca cıkıyor oysa kendi ,diger metalarında cıkmıyor banli degil ama acaba sandboxa mi dustu diye dusunup duruyorum bu konuyla ilgili yorum alabilirmiyim siz sevgili dostlarimdan

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
isabet olmuş diyecegim ancak bende arama sonuçlarında çıkıyor. ayrca forum - toplist - Sohbet Butonlarınada tıklayınca mirc.exe indirtiyorlar. zaten sitenizde yeterince download linkiniz var. hoş degil.

Y

Yamaha

Misafir
yrumlariniz icin tesekkurler qdin bende simdi dikkatli arayinca gördüm http://www.google.com.tr/search?q=mırc&hl=tr&start=270&sa=N daha once bu kelimede 2. sayfada idim simdi 28. sayfaya gerilemis icim rahatladi yaw sandboxa mi dustu diye kara kara dusunuyordum :) birde bu anormal gerilemenin sebebi ney acaba arkadas size 2. sayfadan 28. sayfaya daglar var ya bu arada qdin o linklere link verecek yer bulamadigim icin exe yi koydum

Y

Yamaha

Misafir
arkadaslar anlamadıgım olay şu sandboxa girse arama sonuclarında cok arkalarda da olsa cıkmamasi lazim dogrumu ama cıkıyor cok gerilemis ama genede cıkıyor arama sonuclarinda yani anlamadim gitti yaw

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5