İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen yardımcı olun.

holidays_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hepinize selam beni bu siteye kuzenim yolladı aradığını burda bulabilirsin sana burda yardımcı olurlar diye..

Şimdi arkadaşlar benim meselem şu.
Benim bir firmam var ve ben bu firmamı google da belirlediğim anahtar kelimelerle arattırdığım zaman ilk sıralarda çıkmasını istiyorum. Benim bu istediğim şeye zannedersem SEO OPTİMİZASYON deniliyormu.
Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlardan en acil şekilde haber bekliyorum.. Msn den ekliyebilrisiniz beni arkadaşlar..
Detaylar birebir konuşulacaktır. ancak dediğim gibi seo konusunda profesyonel ve tecrübeli bir arkadaşın desteğine ihtiyacım var.
Yardımlarınızı esirgemeyiniz lütfen
Saygılarımla..

Msn : [email protected]

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresinizle birlikte kelimeyi de gönderir misiniz pm ile.

O

Orion

Misafir
başlığı hiç beğenmedim acilll acele yardım hellpp tarcı başlıklar yasak diye biliyorum.

holidays_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlığı hiç beğenmedim acilll acele yardım hellpp tarcı başlıklar yasak diye biliyorum.

orion arkadaşım inan bana ben bir bilgisayar özürlüyüm seo denilen şeyi bırak yapmayı ismini bile ilk defa duydum adwords olayım war zaten ancak sürekli adwords' e can dayanmıyor..

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar hepinize selam beni bu siteye kuzenim yolladı aradığını burda bulabilirsin sana burda yardımcı olurlar diye..

Şimdi arkadaşlar benim meselem şu.
Benim bir firmam var ve ben bu firmamı google da belirlediğim anahtar kelimelerle arattırdığım zaman ilk sıralarda çıkmasını istiyorum. Benim bu istediğim şeye zannedersem SEO OPTİMİZASYON deniliyormu.
Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlardan en acil şekilde haber bekliyorum.. Msn den ekliyebilrisiniz beni arkadaşlar..
Detaylar birebir konuşulacaktır. ancak dediğim gibi seo konusunda profesyonel ve tecrübeli bir arkadaşın desteğine ihtiyacım var.
Yardımlarınızı esirgemeyiniz lütfen
Saygılarımla..

Msn : [email protected]

Size konu hakkında bir mail attım, cevabınızı bekliyorum.
İyi Çalışmalar

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, arkadaş sanırım SEO' yu öğrenmekten ziyade ücretli destek istiyor, bu konuda aktif olarak ilgilenen arkadaşlara bırakmanızı tavsiye ederim. SEO' yu basit bir şey olarak görüyorsunuz sanırım SEO artık bir sektör oldu, bilgisayar bilgisi sınırlı birine makaleleri oku sende yaparsın demek bu işlerle ilgilenen arkadaşlara hakaret olur.
SEO sadece siteye anahtar kelime girerek, keyword, title yazarak yada adwors' e reklam vererek olmuyor bunların hepsi bir bütündür ve analiz işidir. Benim vaktim yok, ilgilenen arkadaşlar varsa bildiğiniz tavsiye edebilirsiniz. Kolay gelsin

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Holidays_
öncelikle şöyle başlayalım istersen olaya seo dediğin şey sitenin arama motorlarının kurallarına göre ayarlanmasıdır. Bu hususta birçok şey önemlidir mesela sayfanın adresi kullandığın kodlama dili noktalar virgüller sayfanın içeriği aldığın backlinkler(başka sayfalardan aldığın linkler yani köprüler) sayfanda işlediğin konular,arama motorlarında üst sıralarda görünmek için sayfanda işlediğin konulara, kendi sayfana link vermen falan feşmekan. forza_fb arkadaşımız bu konularla öğrenmen gereken bilgileri link halinde sunmuş bunları inceledikten ve uyguladıktan sonra hem optimizasyon işiyle uğraşan arkadaşlara bir nevi yardımcı olursun, hemde uğraştığın iş ile ilgili fiyatın düşmesine katkıda bulunursun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5