İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LüxeLL on [ Böylesini Bulmak Zor ]

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Barcode karalama yapmak maksatlımı yaptın bilemiyorum ama tüm host şirketlerine aynı linki bırakmanın amacı nedir?

burakergin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Barcode karalama yapmak maksatlımı yaptın bilemiyorum ama tüm host şirketlerine aynı linki bırakmanın amacı nedir?

Ben gösterdiği davranışa katılıyorum bu işten para kazanmak isteyen ciddi anlamda mevzuatına uyarak yapmalı bunu, bu hem kullanıcılar için hem diğer firmalar (yani bizler) için en doğrusu olacaktır.

Ben vergimi ödüyor kanuna uyuyor ona göre hizmet veriyorum ancak bu tür kişiler prosedürü hiçe sayarak haksız rekabet ortamı oluşturuyor.

Unutmamakta fayda var dürüst, doğru bir rekabet ortamı hem firmalar hem kullanıcılar için mutlaka faydalı olacak hizmet kalitesi bu şekilde yükselecektir.

Barcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

1. olarak birilerinin canı yanıcaksa ve ilerde madur duruma düşeceklerini önceden kestirebiliyorsam varsın bunun adı karalama olsun.

2. olarak mesajınızda host şirketlerine aynı linkli birakmamın amacını sormuşsunuz.

Hangi şirket'in mesajına bu tür mesajlar bırakmışım? Şirket nedir? Nasıl şirket olunur? Şirket'in hükümlülükleri nelerdir? bunların cevabını biliyorsanız eğer, lütfen bi karşılaştırma yapınız konularına bu mesajı bıraktıklarımla. Birbirlerini tutucaklarmı acaba. umarım ne demek istediğimi anlamışsınız'dır.

hidonet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Turkiyede faaliyet gosteren her hosting firmasi faaliyet belgesi almak zorundadir...

Bu hem kanuni hem ahlaki bir zorunluluktur...

Barcode copy paste yapmaya devam....

IBH-Yigit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Barcode'a katılıyorum. Bir iş yapılacaksa kuralına uygun yapılmalıdır. Bir kağıt parçası için biz ne kadar uğraştıysak yeni başlayan arkadaşlarında uğraşması gerekli bencede. Tabi ciddi anlamda bu işi yapacaksa. Hayırlı olsun diyelim.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kapalı şu an sitesi. Faaliyet belgesi almayana kız vermiyorlar. O yüzden al.

ruby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son zamanlarda sürekli kapanan hosting sitelerine şahidiz hosting firmaları demiyorum hosting işi yapıyorum diyen çok site oluyor bunlarda kısa sürede kapanıyor gidiyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5