İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

m galery yukledım ve su hatayı verıyor

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/ahmetxn/public_html/modules/My_eGallery/public/displayMedia.php on line 118

ne demek bu arkadaslar

S

SaveTargetUs

Misafir
arkadaş my_egallery i yanlış kurmuşsun.
kurulumunu anlatayım sana. ben çok uğraştım nerdeyse kafayı yiyordum. bir çok yazı okudum. Sonra hırs yaptım 2 gün uğraştım ama kurulumunun çoook kolay olduğunu gördüm. sanada kolay bir şekilde açıklıyorum.

my_egallery in dosyalarını hostingine atıyorsun. sql i göndermiyorsun. sonra modulu aktif ediyorsun. Sonra admin panelden My_egallery i tıklıyorsun. Yüklel/Kaldır/Güncelle bu linki tıklıyorsun ve yeni myegallery oluşturuyorsun. sürekli next next tıklıyorsun. Sql ler otomatik olarak oluşuyor.

Sonra Genel seçeneklerden ayarları yapıyorsun istediğin şekilde.

Kategori seçeneklerinde ise alt kategori ve normal kategori oluşturabiliyorsun. Dikkat etmen gereken konu script tamamen görsel. Yani kategorileri teker teker oluşturacaksın. Hostingine ftp ile resim atamıyorsun hata veriyor. Dosyaları teker teker my_egallery den ekleyeceksin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5