İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Madeinclick.com Hakkında bilgi

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaslar Oncelikle sunu soyleyim Konuyu arattım ama hep madeinclick.com arkadasın nickiyle ilgili konular cıktıgı icin site hakkında bisi bulamadım. Reklamlara nasıl tıklıyoruz ve odemeleri nasıl alıyoruz bilgilendirirseniz sevinirim. iyi gunler

A

a.ışık

Misafir
evet. aslında Türkçe açıklama gerekiyordu, size hak veriyorum.

üyelik alanınıza girdiğinizde "Member Links" var sağ tarafta.
"Earnings Area" sizin "kazanç alanı"nız. tıkladığınızda kazanç sağlayabileceğiniz
seçenekleriniz vardır "Click Links" (linklere tıklayarak) "Paid To Signup" (sitelere kayıt olarak) vs..
"Click Links"i açıklamayla başlayalım: bu başlığı tıkladığınızda tıklayabileceğiniz link'lerin listesi çıkar.
listedeki bir linke tıklayınca yeni pencerede açılır, üsstte geri sayım başlar, geri sayım bitince "Click" ve bi rakam yazar, altta da 4 tane rakam vardır örn: "3546" gibi. siz bunlardan
Click'in yanında yazan doğru rakkama tıkladığınızda üstteki o frame kalkar ve o linkin karşılığı hesabınıza işlenmiş olur. diğer linkler de aynı şekilde..
"Paid To Signup"da ise diğer yeni sitelere kayıt olup daha fazla kazanç sağlarsınız.
yine listedeki link'e tıklayıp, açılan pencerede "Complete Offer"e basıp açılan siteye kayıt olursunuz.
Ve o siteden gelen e-maili "Welcome or Signup Verification Email:" yazan yerin boşluğuna ve o sitedeki kullanıcı adınızı da "Username or UserID used for signup" yerdeki boşluğa kopyala/yapıştır yaparsınız.
o sitedeki aktiflik oranınıza göre 3 gün ila 2 hafta içerisinde signup'ınız onaylanır ve kazancınız madeinclick.com hesabınıza geçer.
"My Account" hesabınızla ilgili işlemlerinizi yapabileceğiniz menünüz.
anlaşılması kolaydır, birazcık ingilizce gerektirir. :)
anlamadığınız takıldığınız biyer olursa yine yazarsınız yardımcı olmaya çalışırım.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım sitene üye oldum deneme amaçlı ,

2-3 siteye tıkladım , dediği kadar süre bekledim.Ancak hala

Cash Balance Stats
Balance: $0.00000
Pending Withdrawls: $0.00
Payments Received: $0.00
Payments Cancelled: $0.00

yazıyor.Birşey anlamadım :s

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
scrip hatasıdır neobuxda benimde başıma gelmişti..
iyi niyetle düşündüm sadece:D

A

a.ışık

Misafir
Gur.Kem' Alıntı:
Arkadaşım sitene üye oldum deneme amaçlı ,

2-3 siteye tıkladım , dediği kadar süre bekledim.Ancak hala

Cash Balance Stats
Balance: $0.00000
Pending Withdrawls: $0.00
Payments Received: $0.00
Payments Cancelled: $0.00

yazıyor.Birşey anlamadım :s

Değerli üyemiz Gur.Kem, burayı dikkatli okumamışsınız sanıyorum: :)

madeinclick.com' Alıntı:
listedeki bir linke tıklayınca yeni pencerede açılır, üsstte geri sayım başlar, geri sayım bitince "Click" ve bi rakam yazar, altta da 4 tane rakam vardır örn: "3546" gibi. siz bunlardan
Click'in yanında yazan doğru rakkama tıkladığınızda üstteki o frame kalkar ve o linkin karşılığı hesabınıza işlenmiş olur. diğer linkler de aynı şekilde..

dediğim şekilde tekrar denerseniz bu defa kazancın hesabınıza geçtiğini göreceksiniz.

blade78 kardeşin tahmin ettiği gibi scriptlerde herhangi bir sorun yok yani ;)

blade78' Alıntı:
scrip hatasıdır neobuxda benimde başıma gelmişti..
iyi niyetle düşündüm sadece:D

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır zaten belirttiğiniz gibi yapmıştım.Ancak o rakama tıklayınca dediğinizin aksine süre yeniden başlıyor ;)

A

a.ışık

Misafir
sayacın yeniden başlaması biraz ihtimalsiz gibi görünüyor ama bilemiyorum..
peki doğru rakama tıkladığınızdan emin misiniz?
yada browser'ınızdan kaynaklı da olabilir, internet explorerda deniyorsanız firefox'da deneyin.
yada firefox'da deniyorsanız tam tersi..

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
FF kullanıyorum.Neyse o kadar da önemli değil.Belirtmek istedim sadece..

A

a.ışık

Misafir
ben de firefox kullanıyorum hiç öyle birşey yaşamıyorum.
çerezlerinizi, geçici internet geçmişinizi, özel verilerinizi falan temizleyin.
yine de olmazsa sizin hesabınızı incelemeye alırım.

livemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi ara bende bu bux sitelerine takılıyordum hatta bende paara.us diye ptc sitesi kurdum bu sitelerden ne webmaster nede üye para kazanabilir boşa zaman kaybı.

A

a.ışık

Misafir
kendi kişisel düşünceleriniz, bu işi çok güzel yürüten, hala ayakta olan ve aylık 1000$'lar kazanan birçok ptc ve bux var piyasada hem yerli hem yabancı.
siz sitenizi kurmuş iyi yönetememişseniz kendi suçunuzu niye kabul etmeyip de başkalarına mal ediyorsunuz ki? :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi