İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Madeinturkey.net Ne Kadar Eder?

D

domainturk

Misafir
Merhaba,

BasLikta BeLirtiLen domain name sizce ne kadar eder..?
Suan 1 kisi iLe domain name satIsI icin gorusmeLerim devam ediyor ve bu sahsIn vermis oLdugu 300usd sizce vermeLimiyim yoksa daha fazLa fiyatmI istemeLiyim veya satmamalimiyim.?
DusunceLerinizi yazarsinIz sevinirim

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben olsam vermezdim ;) daha yukarılara çıkabilme potansiyeli var bence ...

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet değerli bir alan adı bence de, ama com u olsa daha iyi olurdu.

W

W3BMASTER

Misafir
domain değerli olabilir ama satılır mı satılırsa ne üzerine kurulur bence mechul bir an önce paraya cevirmeye bakderim...

Z

zeynelkoc

Misafir
domain güzel bence arkadaşların da dediği gibi elinde tut ileride çok işine yarıyabilir..

lütfen birbirimizi incitecek laflar kullanmıyalım..

D

domainturk

Misafir
DegerLi DusunceLeriniz icin tsk.Ederim..SanIrIm domain namei satmaktan vazgeciyorum...veya fiyat artIsIna gidicem..bakaLim karsi taraf fiyat artIsInI kabuL
eder ise veririm domain i etmez ise bekletirim ilerleyen zamanlarda satabilirim....

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@domainturk ; konu hakkında şöyle bir bilgim var . Turkiye yabancı piyasalarda kendini belli etmek için Made in Turkey Sloganlı bir kampanya hazırlığı içerisinde 2 yıl sürecek bir tanıtımın planlarını yapıyorlar bu yüzden bence ileride iyi getirisi olabilir.

D

domainturk

Misafir
Merhaba,
Zaten domain namei isteyen buyuk 1 firma bakaLim geLismeLer neyi gostericek...
Suan icin Vermis oLduklarI rakamI kabuL etmedim..fiyat artIsIna gitmezLer ise domain namei bekLeticem...

N

nsbil

Misafir
domainturk' Alıntı:
Senin cigerinden daha fazla para edecegine eminim..

evet su siralar fazla sigara iciyorum ama o sekilde bile o domainden fazla eder :) alici cok sattiktan sonra. TaMaMMIdOmAInTuRk uMaRıM SaTaRsIn DoMaiN (NaMeİ) nI.

N

nsbil

Misafir
he bu arada domainsave.com yahoo daymis ya duydunuzmu :p arkadasin teki idda ediyorduda ne oldu bilmiyorum domainine domainsave net mi neydi. o kadar para lazimsa vede madem domainsave.com yahoo daysa .net inide alir istedigin paraya onu sat ilk once sen bence.. sonra obur sacma domainlerini satmaya kalkarsin ok.

D

domainturk

Misafir
Yarasi oLan bas bas bagIrIr senin gibi....
O yuzden sen ve senin gibiLer fazla muhattab olmaya gerek yok...
Bu foruma da bundan sonra hic 1 domain name satiLiktir diye yazmicam...
NsbiL' e hediye edicem hepsini nasiL oLsa o satIsa sunucaktir...

Bu konunun kapanmasInI istiyebiLme hakkIm varmI??
Varsa kapatiLsIn Lutfen...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nsbil' Alıntı:
he bu arada domainsave.com yahoo daymis ya duydunuzmu :p arkadasin teki idda ediyorduda ne oldu bilmiyorum domainine domainsave net mi neydi. o kadar para lazimsa vede madem domainsave.com yahoo daysa .net inide alir istedigin paraya onu sat ilk once sen bence.. sonra obur sacma domainlerini satmaya kalkarsin ok.

Merhaba,
sırf rahatsızlık vermek için "beş para etmez" diye mesaj atmanız hoş değil.(bunu moderatör olarak değil üye olarak söylüyorum. Zaten yasak olsa bu tür mesaj atmak mesajınızı silerdim.)
Ayrıca gerçekten büyük bir firma sizinle irtibat kurup bu domaini almak istiyorsa hiç bir şekilde satmayın 300$a falan. Ederini bulur biraz zaman geçince.

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5