İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Maduro: Erdoğan beni aradı ve destek verdi

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
55
Venezuela Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido, devlet başkanlığı yemini ederek ülkenin "geçici devlet başkanlığı" görevini üstlendiğini açıklandı.

ABD yeni başkan Juan Guaido'yu resmen tanıdığını açıkladı.

Trump'ın bu hamlesine karşı Venezuela Devlet Başkanı Maduro, ABD ile tüm diplomatik ilişkileri kestiklerini ve ABD'li diplomatların ülkeyi 72 saat içinde terk etmelerini istedi. Ayrıca Maduro; halka yaptığı konuşmada, "Türkiye Cumhurbaşkanı beni aradı. Türkiye halkı Venezuela halkının yanındadır. Bugün tarihi bir gün.” açıklamasında bulundu.

Erdoğan da Maduro'ya destek verdi ve Türk hükumetinin ve halkının Maduro'nun arkasında olduğunu açıkladı.

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
261
Maduro sanırım devrilecek.
Dün geceden beri ülkede halk ayaklanmış.
Maduro ile muhalefet güç gösterisi yapıyor.

Muhalefet liderini bir çok ülke tanıdığını açıkladı.
Venezuela halkı hakkında hayırlısı neyse o olsun.

makaleyaznet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Her ne kadar mazlumu oysa da , Maduro gerçek bir Amerikan ajanıdır, kimse işin aslını görmeden yorumlamamalı. Chavez'in yanına seneler önce monte edilmiş, senelerce ona yapılacak suikastlerde en dikkat çeken kişi olmuştur. Sonrasında, Chavez'i de kandırarak vekaleten başkanlığı ele almıştır. " Boynuz kulağı geçer " hesabıyla, Amerika desteğiyle geldiğini unutup kendi saltanatını sürmeye başlayınca da, şimdi birinci hedef olmuştur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5