İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Magazin Olmuyor

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar;
Siteme magazin, haber gibi temalar yüklüyorum.. En üstte konunun resmi çıkması gerekiyor çıkmıyor..
bunun için bir eklentimi kuruluyor anlamadım gitti.
demoya bakıyorum, son konular kendi kendine hareket ediyor, resimleri falan çıkıyor. aynı temayı yüklüyorum konu çıkıyor ama resim görünmüyor. eğer bir eklentisi falan varsa lütfen paylaşınız..
saygılarımla..

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tahminimce kullandığın temanın readme si vardır onu iyice inceledin mi ?
Eğer demo ve download linkini verirsen bir bakayım.

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Eklentiden çok özel alan kullanılıyor. Hiç özel alan ile resim eklediniz mi? Ayrıca her temaya göre değişir.

Rockco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırm benim kullandıgım temalardan birisini denediniz her konu açtıgınızda yeni konu açılıcak yerde thumbnail diye bir özel alan oluşturup o konunun resmının lınkını o özel alana yapıştrmanız lazım aksi taktirde çıkmıcaktır

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Temanınızın adresi ne?Ayrıca temanızda yeni yazı ekleme yerinde alt taraflara göz atın.Konu resmi url'si v.b bir yer olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5