İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mail Gönderme Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Basit bir mail gönderme programı MACOS ta Outlook'u olmayan birisi için yapmıştım.

Ayar.ini Dosyasında yapmanız gerek değişiklikler.

1. satıra mail.siteadresi.com şeklinde sitenin SMTP mail adresini yazınız.
2. satıra [email protected] şeklinde mail adresini
3. satısa şifrenizi yazınız.

Program Ekte.

M

maiL

Misafir
masaüstüne çıkartıp denedim. rtl70.bpl bulanamadı diyor. çalıştıramadım :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Başka deneyen yokmu. Her kesde hatamı veriyor acaba yoksa sadece mail denmi kaynaklanıyor.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Baştan yapcaz demekki derlerken bi sorun oluştu heralde :D.

rtl70.bpl dosyasını yükleyince de SUIPackD7.bpl hatası veriyor.. Derlerken gerekli dosyalar içerisinde derlersen sorun düzelecektir. Baştan yapmana gerek yok.. Delphi'de bu nasıl yapılıyor bilmiyorum ama :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Valla ben :D hepsini içine atıp derliyorum zaten fakat bazen nasıl oluyor bende anlamıyorum bu şekilde hatalar veriyor. Delphide bende yüklü olduğu için her hangi bir hata ile karşılaşmıyorum.

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
project menüsünden options a gir.
Packages tab'ında en altta "Build with runtime packages" işaretli ise kaldır.

bu sayede rtl ve bpl dosyaları da exe'nin içine gömülecektir.
exe biraz şişecek ama diğer dosyaları da dağıtsan aynı boyuta gelir...

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cool Sender V.2.0

Cool Sender V.2.0

program bu 6000 mail attım 2 saat içinde

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu programlar toplu mail programlarımı? hanı 15 mılyom mail satıyorum dıyen spamcıların kullandıkları mı?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla hangi programdan bahsettiğinizi bilmiyorum ama :D benim spam mail programı yazmam için baya çalışmam lazım 2 saate 6000 maili biraz zor atar. col Sender dan bahsediyorsanız onu bilmiyorum ben sadece webposta ile uğraşmadan siteleri verdiğiniz insanların basit bir şekilde mail gönderebilmeleri için tasarladım. sonuçta veri tabanı access ve smtp protokolü ile mail gönderiyor. Belki her mail gönderirken smtp bağlantısı yapmadan gönderse o kadar yollar ama :D spam mail atmasınlar diye her mail için smtp kontrolü yapıyor yani 20 30 mailde belki sorun olmaz ama 100 mail için bi yarım saatten fazla beklemek gerekir.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne olursa olsun spama karşıyım. lütfen spamla ilgili ne program paylaşın nede bununla ilgili bilgi verin!. bu cool senderi moderatör arkadaşlar mesajlardan silerlerse sevinirim ayrıca. sıkıldım spamlardan ve çevreye verdiği zararlardan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5