İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mail Okuyarak ve Reklam İzleyerek Para Kazanma

K

KaRPuZ

Misafir
Mail Okuyarak ve Reklam İzleyerek Para Kazanmak istiyorum ama nasıl olacak hangi sitelere üye olmam gerekli böle ufaktan başlayalım yani yardımcı olursanız sevinirim....

P

Parae

Misafir
Dostum , GTPR'(oku kazan) nin çok sıkı içinden biri olarak söyliyeyim !

Ben bile 100'lerce - 1000 lerce Yabancı alt üyelerle bile kazanamaz oldum ...

Çünkü oku kazanlar ppc reklamlarıyla dolu artık! , PPC' demek ise Türklerin bir işe yaramaması çünkü PPC'lerde Türk tıklamaları kabul edilmiyor , bu yüzden Türklerinde PPC reklamlarına tıklaması yasak .. Yani Bize Search reklamı hiç gelmiyor . zaten Belli başlı ülkeler dışında oku kazanlarda Search kategorisi seçmek yasak ..

Ben 1000 lerce alt üye ile 10 dolar kazanırken bir oku kazanda!
Bir yabancı 100 alt üye ile 25 dolar kazanıyor , bunun nedeni Search ülkesi olması ..

Reklam izle kazana gelince ;

Spedia'nın ölmesi ile bu devirde bitti .. reklam izle kazanda kalmadı piyasada , bikaç tane var .. olarda ödeme yapmıyor ..

umarım anlattıklarımdan sonuç çıkarabilmişsindir ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5