İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mail sitelerinde toolbar lar güvenilirmi sizce

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı email programlarında toolbarlar mevcut explorerda icon oluşturuyo connect filan dı vs sizce güvenlimi yoksa explorerda girdiğiniz şifreler vs karşı tarafın eline geçmesi gibi bir olay olabilirmi yorumlarınızı bekliyorum mümkünse

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoo,msn,google gibi toolbarlar sadece o sitelere girişleri kolaylaştırmak amacıyla yazılmıstır. Sana Kolaylık sağlar. ama Tüm toolbarlara güvenemezsin. yükledikten sonra basına bela acarlar. ana sayfayı değiştiremezsin. istediğin sayfayı gezemezsin. Bu parazitler yaratır. sifrelerinle filan hiçbir webmaster'ın ilgileneceğini zannetmiyorum.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toolbar'lardan uzak dur! Bir siteye kolay ulaşmak istiyorsan da ctrl+d yapman yeterli!

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
engelleme gibi bir şey yapmıyoo connect e tıklıyosun herhangi bir yere yönledirmede yapmıyo connect li durduuğu sürece sana para kazanırma muhabbeti oluyo ben ediğim gibi kötü amaçlı olabilirmi bu tür şeyler
anasayfayı değiştirmiyo hersayfayı açbiliyorum vs

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de illaki bir problem yaşarsın demiyorum.Güvenliğin açısından bu tür programları yüklememeni tavsiye ediyorum.

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende güvenlik açısından ne sorun yaratır onu merak ediyorum bu tür yazılımlarda güvenlik tehdit eden birşey olduğunu algılayan virüs prog varmı

bende biliyorum güvenli olmayabilir vs bende bunu sölerim ama ne gibi şeyler olabilir onun için sordum

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re:

Sana bir heker yöntemini yazayım.
Toolbar üstünden kişiyi istediğn bir siteye yönlendirebilirsin.İstediğin bir bilgiyi alabilirsin! Programları kurarken, kaç kişi sözleşmeleri okuyupta " I agree" düğmesine basıyor?! Sen browser'ina yabancı bir program sokuyorsun ve ne yaptığını bilmiyorsun.Bu sebeple de bu tip toolbar'lardan uzak dur diyorum.
He, diyeceksin ki anlatıkların düşünce mi? Hayır! %100 tarafımdan test edilip onaylanmış ve çok basit bir hek yöntemidir.Ama goole veya yahoo gibi sitelerin toolbar'larına bir lafım yok! Fakat onlarda istedikleri zaman istedikleri bilgiyi çekebiliyorlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5