İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Maillere Reklam Göndermek

haberborsa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Ben bir kez olmak şartı ile maillere reklam mesajı göndermek istiyorum. Bazen net te rastlıyordum. bir iki milyon gerçek mail listesi gibi yazılar.
Yardımcı olursanız sevinirim. Mailden bana ulaşabilirsiniz
[email protected]

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kisaca bir kereye mahsus spam yapmak istiyorum diyosun yani :)

elimde cok fazla maillist var ancak ben bile spam yapmiyorum cunku insanlara istekleri dogrultusunda olmadan mesaj yollamak etik acidan yanlis diye dusunuyorum. Ama dedigin olayi ucretle yapan firma(?)lar var..

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18bin kayıtlı kullanıcıya mail attırırım
spame hayır...

O

osari

Misafir
İnsanların isteği olmadan onlara reklam mailleri göndermek bence sadece senin sitenin saygınlığını düşürür. Bunun yerine biraz daha uğraşla gerçek ziyaretçi kazanabilirsin. Örneğin web sitenle ilgili forumlardan gayet verimli ziyaretçi çekebilirsin... Binlerce insanı rahatsız edip 1 günde 100 bin hit almak yerine 100 hiti tercih ederim ben. Tabii karar yinede senin..

Saygılarımla

OZAN

http://osari.oper.metu.edu.tr/eskrim

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallara uygun kanuni bir sakıncası olmadıktan sonra reklamını insanları sıkmayacak bilgi vererekten kendi sitene çekmek için yapılabilir.Zaten tüm dünya bunu yapmakta.Reklamın bi türü.Kuralı istemeyen insan unsub yapar biter.Ama bazı şirketler (uygun-değilcular hariç onlar kural tanımaz zaten) xerox gibi mail listesinden çıkmaya izin vermiyorlar.Buda ilginç.Ben söylüyorum abicim büyük şirketler daha bi kural tanımaz.Bence sağlık,eğitim gibi konularda atılan mailler kurala , reklam kurallarına uygundur.

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana kesinlikle katılıyorum örneğin evdeki posta kutumuza marketlerin bıraktığı kitapçıklar zararlımı sizce. işte anlatmaya çalıştığım bu kötü niyetli olmadıktan sonra sorun yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5