İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Alımı

denizmisirli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, 100 kelimeyi 1.50 TL'den yazmaktayım. Sipariş sayısı çok olduğu takdirde bu fiyatı 1.25 TL'ye düşürmekteyim. Bana Skype: deniz.misirliii üzerinden veya siteden pm yolu ile ulaşabilirsiniz. Her konuda özgün ve SEO uyumlu yazılar çıkartmaktayım. Dilerseniz başlık ve anahtar kelimeleri de kendim üretmekteyim.

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
sadece bu sitede hizmet vermekteyim.Şu an başka sitede çalışmamaktayım

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Siz ne demeye getiriyorsunuz anlayamadım.Bu arada beni ne ile sucluyorsunuz.Sizce de bu sacma değil mi?

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

Yani bu işi sizden daha düşük fiyata yazmam nedeni ile mi suclanıyorum.Ya da isim benzerliği mi kastetmiş olduğunuz.Yani sizden işi daha uygun fiyata yapmam sonucunda siz benim hic üye olmadığım bir sitede olumsuz ve uygunsuz bir durumu bana mı ihale etmeye çalışıyorsunuz?Yapmış olduğunuz etik midir?eğer ki şikayetci iseniz buyrun site yönetimine başvuru yapın.Ama sizden daha uygun bir fiyata teklif verdim diye beni rezil mi etmeye çalışıyorsunuz?Bu ne saçmalık allah aşkına.Amaçınız nedir?Burası rekabet ortamı değil midir?Ben sizden uygun fiyata yazmam neden zorunuza gidiyor?İlgim alakam olmayan bir sitede isim benzerliğinden engellenen bir kişi ben miyim?Bu kadar basitleşmeyin.Bu mantık ile iş yapılmaz.Burada kazanılacak ücret ne kadar ki beni suçlayabiliyorsunuz? Yada bahsettiğim kişi ben miyim?

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

Yani bu işi sizden daha düşük fiyata yazmam nedeni ile mi suclanıyorum.Ya da isim benzerliği mi kastetmiş olduğunuz.Yani sizden işi daha uygun fiyata yapmam sonucunda siz benim hic üye olmadığım bir sitede olumsuz ve uygunsuz bir durumu bana mı ihale etmeye çalışıyorsunuz?Yapmış olduğunuz etik midir?eğer ki şikayetci iseniz buyrun site yönetimine başvuru yapın.Ama sizden daha uygun bir fiyata teklif verdim diye beni rezil mi etmeye çalışıyorsunuz?Bu ne saçmalık allah aşkına.Amaçınız nedir?Burası rekabet ortamı değil midir?Ben sizden uygun fiyata yazmam neden zorunuza gidiyor?İlgim alakam olmayan bir sitede isim benzerliğinden engellenen bir kişi ben miyim?Bu kadar basitleşmeyin.Bu mantık ile iş yapılmaz.Burada kazanılacak ücret ne kadar ki beni suçlayabiliyorsunuz? Yada bahsettiğim kişi ben miyim?

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

şu anda cevap vermeniz gerekmektedir.Bir insanı suçlamak ne demek oluyor?Buyrun konuşalım.Benimle rekabete giremediğiniz için karalamaya devam edin.Bekliyorum sizi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5