İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Hazırlayan varmı?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ücret karşılığı Makale Hazırlayan varmı?

Ücret karşılığı ingilizce, (ayrıca ispanyolca ve fransızca da olabilir) makale hazırlayacak / lazım
konu sağlık, özellikle
alternative medicine
natural treatment
herbal cure
cancer (breast cancer, lung cancer, prostate cancer, mesothelioma)
weight loss vs.
çok çok kaliteli olması gerekmez. ingilizce sitelerden özet çıkarma yöntemi olabilir fakat cümleler vs mümkün olduğunca değişik olmalı ve anahtar kelimeler abartılmadan sıkça kullanılmalı. mesela "Kanser çağımızdaki en tehlikeli hastalıklardan biridir. bu hastalığa yakalananlar arasında kurtulma oranı ...." cümlersinde " bu hastalığa yakalanlar" şeklinde değilde "kansere yakalananlar arasında..." şeklinde olmalı, tabiki türkçe olmayacak . Ayrıca word veya notepad yerine direk dreamweaver da hazırlanmış olanı daha makbüldür.
(hazır içerik satmaya kalkanı burda teşhir ederim ona göre :)
toplam 50 sayfa için teklifleri bekliyorum. pm yerine buraya yazılması daha sonra yararlanılması ve konu takibi açısından daha iyi olur.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 sayfa için ne kadar süre vereceksin birde ne kadar ücret vereceksin?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
digitalpoint de dün bi adam satıyodu. tanesi 2.5 $ dan. istersen bi bak kategorileri hatırlamıyorum şimdi.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internette kopyası olmayan articleları size temin edebilirim.
once google da aratırsınız 1 sonuc da cıkarsa aynısı paranız ve article sizde kalır.

her konu olabılır.

genelde 2 sayfa articelar daha uzunda olabılır.

article/3 dolar...

ps: articlelar ingilizcedir.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çınaroğlu: bu konuda daha önce hiç alım satım yapmadığım için piyasası hakkında bir bilgim yok,o yüzden sayfa başı 1,5 YTL gibi bir fiyat düşünüyorum. süre olarak 2 hafta sanırım yeterli.

Gotcha : digitalpointte çok fazla çakal var, pek güvenemiyorum o yüzden. yine de saol.

dewilsdance: bahsettiğim konular şu anda öncelikli olarak lazım , bana pm olarak msn inin gönderirsen bana uygun olan article lar hakkında konuşur toplam bir fiyatta anlaşırız. ödemeyi aynı gün yaparım.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verilecek türkçe makaleleri "İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyan" arkadaşlarıma ücretli bir şekilde çevirtebilirim, bilginiz olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5