İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale mi yazdırmak istiyorsunuz ?

SergeGainsbourg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ! Burada sizlere : "şöyle yazarım , böyle yazarım , ahanda on numarayım !" tarzında bir şeyler söylemeyeceğim . Sizlerden tek ricam , okuyun .

On iki yaşımdan beri yazıyorum (7 yıl) .
On sekiz yaşımda ............ isimli roman kitabımı ...... yayınevi tarafından bastırmış olup , on dokuz yaşımda ikinci roman kitabımı bitirmiş bulunmaktayım .

En Son Okuduğum 20 Kitap

İnsan Tabiatını Tanıma
Cinsellik Üzerine
Pis Hikaye
Ölüm p0rnosu
Gösteri Peygamberi
Kadınlar
Ekmek Arası
Pis Moruğun Notları
ALAMUT
Juliette
Dönüşüm
Dava
Görünmez Kentler
Gençliğin Şarabı
Kapitalizm
Böyle Buyurdu Zerdüşt
İnsanca Pek İnsanca
Felsefenin Temel İlkeleri
Cehennemde Bir Mevsim
Sophie'nin Dünyası

"Bütün dünyanın özgürleşmeye , bütün dünyanın yeraltı düzeyinin zirvesine , bütün dünyanın yerüstü düzeyini alt üst etmeye ve bütün dünyanın insan olmaya ihtiyacı var ! Bütün dünyanın insancıl olmasına , bütün dünya için bütün olmaya , en önemlisi bütün dünya için insan olmaya ihtiyacımız var !"

Konu arasında kaynasın dedim , 10 saniyelik bir metin . Bana soracak olursanız beş para etmez , sizce ? Bence de .

PM atabilir , dilediğinizi söyleyebilir , küfür edebilir , hatta aşşağılayabilir , sevebilir ya da yanılabilirsiniz . Tercih sizin .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5