İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale uzmanı aranıyor

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,
Yeni açacağımız websitemiz için bizimle birlikte yer alacak makale yazarı arkadaşlara ihtiyacım olacak.
Öncelikle biraz sistemimizden ve çalışma şartlarımızdan bahsedelim.

Nasıl para kazanacaksınız?

*Öncelikle ücretler dilerseniz havale dilerseniz eft olarak banka hesaplarınıza yatırılacaktır.
*Diğer sistemlerden farklı olarak biz performansa yönelik ücretlendirme ödediğimizden yazı başına değil hit başına ödeme yapıyoruz. Örnek vermek gerekirse 1 adet yazı yazdınız bu yazı 500 tekil sayfa görüntülenmesi oldu ve bu yazınızdan 1tl kazanacaksınız. 50 yazınız olduğunu varsayalım ve 30 gün içerisinde her bir yazı 1000 tekil hite ulaştığında ay sonunda size 100tl ödeme yapacağım.
*Konu başına üst ödeme 10tl olacaktır. Diğer bir değişle 5000 tekil hit üzerine ödeme yapılmayacaktır.
*Kategori olarak en az 20 kategori seçilecek olacak şekilde ayarlanacak ve size bildirilecektir.

Benim sizden istediklerim
Öncelikle yazılarınız kesinlikle T.C yasalarına uygun olmalıdır.
Yazılarınız özgün olmalıdır kendi düşüncelerinizi yansıtmalı ve yazıların tüm sorumluluğunun size ait olduğunu unutmamalıyız.
Yazılarınız en ama en az 150 kelimelik olmalı ve benim istediğim kriterlere göre(seo) yazılmalıdır.
Yazılarınızın içerisinde en az 1 adet konu ile alakalı resim ve bir adet konu başlığı resmi yer almaktadır.
İmla kurallarına dikkat edilmelidir. Kelime sayısını tamamlamak için ardaşık ve eş anlamlı ve devrik cümlelerden kaçınılmalıdır.
Yazılarını içerik sağlayıcı (kontrollü onay)statüsünde

hit getirme hususu
*Yazılarınızı sosyal medya(Facebook,twitter,google plus) araçlarında paylaşarak hit getirebilirsiniz.
*Yazıları kesinlikle ***** ve hit sağlayıcı sitelerde paylaşmak kesinlikle yasaktır ve tespiti durumunda kazandıkları ile hesap durdurulur.

Ek olarak:
Yazarlığa kabul edilen arkadaşlar profil sayfalarını eksiksiz doldurmak zorundadırlar.
Hit sayısının takibi yazar arkadaşlarımızın sorumluluğundadır.
Site teknoloji ve oyun ağırlıklı site olup içerisinde bol bol genel bilgilere yer verilen bir site olacaktır.
Hit sayısınızı kontrol edebilmeniz için google analytics kodu eklemesi veilecektir.

Sistemde şuda olsaydı iyi olurdu veya şuna ne gerek var dediğiniz ve aklınıza takılan birşey olursa [email protected] mail adresine sorularınızı bekliyorum.

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hem gösterime göre kazanç sağlanacak deyip hem de sınırlama koymanız gerçekten çok saçma. Kaldıki yaptığınız hesaplar bile birbirini tutmuyor.

50 yazının her biri 30 gün boyuna 1000'er gösterim aldığında 100 lira vereceklermiş. 500 gösterime 1 lira veriyorlar ama 1.500.000 gösterime de 100 lira veriyorlar. Bu şartlarda gelin siz benim yanımda amele olun, ben size 100 değil 200 lira vereceğim.

senın matematik hocanı saygı ile anıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi