İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale yazan post atan aranmakta...ozgun ıcerık...

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Makale yazarı arıyorum ılgılenen arkadaslar ozgun ıcerık yazacaklar bızımle uzun bır yola cıkacaklar ırtıbata gecsınler

konular saglık beslenme vs

post atmanızda ıstenecektır

nurevsank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar öncelikle iş hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum.
Makalelerim seo uyumlu olmaktadır.
Haberler.com
gundemdehaber.com
ve yeni bir çok sitenin makale içeriklerini girmekteyim.
Aynı zamanda kurumsal bir çok firmanın içeriklerini yazmaktayım. Ve de güncel olması adına blog yazıları girmekteyim özgün şekilde...
Konu ile ilgili araştırma yapmakta , kelimelerim ile bütünleştirerek özgün yazılar sağlamaktayım. Kopyala yapıştırmadan kaçınmakta olup tamamen kendim yazmaktayım. Bu konu ile ilgili olarak [email protected] üzerinden ulaşırsanız sevinirim

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
guncel makalelere yorum yazacak arkadaslar aranmaktadır

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Başlık keşke düzgün açılsa. Anlamak zor

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağlık ve beslenme konularında makale isteğiniz için bende detaylı pm bekliyorum
Kaç adet makale olacak ?
Makaleler kaç kelimelik olacak?
Ne zamana teslim edilmesini istiyorsunuz?
cevaplar lütfen :)

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
anlayan nasılda anlamıs bak :) pm yolladı istanbullu arkadasımıza

krksz41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merabalar,kitap okumayı seven biriyim daha onceden kendi siteme makaleler yazmis bulunmaktayim,düzgün bir Türkçe ile araştırmalarla birlikte makaleler yazmaya ozen gosteriyorum.sitemin suresi bittigi icin bi suredir makale yazmaya ara verdim fakat istediginiz konuda gunluk 200kelime 3-4 adet makale yazabilirim,eger dusunurseniz pm atarsaniz detaylari konusuruz.

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
konu guncel acıll yorumcular postcular aranıyor pm lutfen

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
dostum sanırım gonulden soyledıgını duyan oldu geldı sımdıde yorum atacak arıyorum onuda soylersen belkıde gelır :)

sbestederin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, hala makale yazarı arıyor musunuz? Sizinle çalışmayı çok isterim. 8 aydır makale yazarlığı yapıyorum. %100 özgün makaleler yollayabilirim. Acil iş arıyorum.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 03:22 -->-> Daha önceki mesaj 03:20 --

Makale yazarı arıyorum ılgılenen arkadaslar ozgun ıcerık yazacaklar bızımle uzun bır yola cıkacaklar ırtıbata gecsınler

konular saglık beslenme vs

post atmanızda ıstenecektır

Merhaba, hala makale yazarı arıyor musunuz? Sizinle çalışmayı çok isterim. 8 aydır makale yazarlığı yapıyorum. %100 özgün makaleler yollayabilirim. Acil iş arıyorum.

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yorum atan arkadaslar aranmakta su an varsa pm atabılırler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5