İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Yazar Ekibi Kuruluyor(Düzenli İş+ Düzenli Kazanç+ Düzenli Ödeme

albatroslar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık makale yazım işlerimiz için yazar ekibi kurmayı düşünüyoruz.

Yazarın emeği göz ardı edilmeden karşılanmaya çalışılacak. Piyasadaki ekip başları gibi komik rakamlar verilmeyecektir. Bu hususta yazarla birebir görüşme yapılacak.

Bu işte yıllanmış tecrübem olduğundan bir makale yazarının beklentilerini, az çok nasıl bir yazı ortaya koyacağını çok iyi bilirim.

Günlük belirli miktarlarda konular yazarlara gönderilecek ve yazıları tamamlamaları istenecek.

Makaleler Nasıl Olacak?

Makalelerin %100 özgün olma şartı vardır. Bunun haricindeki ufak kusurları ortadan kaldırmak kolay. Öncelikle kısa bir eğitim ile yazarlardan deneme yazılar yazmaları istenecek. Tecrübesi olan arkadaşların eğitime ihtiyaç duyacağını düşünmüyoruz.

Ödemeler Ne Sıklıkla Olacak?
Ödemeler her haftanın sonunda hesaplanıp, gerçekleştirilecek. Ödeme konusunda kimsenin bir şüphesi olmasın. Yazar talep ettiğinde ya da ödeme günü geldiğinde elimizden geldiğince ödeme geçmeye çalışacağız.

Ne Tür Konular Yazılacak?

Akla gelebilecek her türlü konuda içerik ihtiyacımız olmakta. Aylık olarak yüzlerce içerik ihtiyacımız olacak.

Yazarlık yapıp, düzenli olarak kazanç elde etmek, detayları görüşmek istiyorsanız;

İletişim Bilgileri
[email protected]
ya da forum üzerinden pm geçebilirsiniz...

ozgurluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilir miyim lütfen,günün uykular haricinde geri kalan zamanımı verebileceğim bir vakit,heves bulunmaktadır.

albatroslar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerekli kontaklar kurulmuş, pmler atılmıştır. Konu aktif...

sabihasabis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba yeni keşfettiğim bu sitede herhangi bir paylaşımda ve etkinlikte bulunmamakla beraber yazma yeteneğimi sizlerle paylaşmak isterim nasıl başlanacağına ilişkin biraz yardım alabilirsem... Felsefe eğitimli ve oldukça yatkın genetik mirasa sahip biri olarak kendimi şöyle bir kısa tanıtımla anlatmak gerekli diye düşündüm.Kolaylıklar...

Ramiz TAYFUR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kaç gün içerisinde konular gelecek mail atacağım dediniz ama bi donus olmadı?

bluesky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süre çalıştım hala da çalışıyorum kendisiyle
sonsuz güven konusunda kesinlikle şüpheniz olmasın
şahsen ben sayesinde kazandım burdan da teşekküe edeyim dedim
asuman b.

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatlandırmanızı öğrenebilir miyim ?

erkzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm alabilirmiyim

İlaniniz halen geçerliyse pm alabilirmiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5