İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Yazarak Coin Kazanın

alkatyan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Yeniden güzel bir haberimiz var size. Artık btcfrm.com sitemizde makale yazarak Dogecoin kazanabilirsiniz. "Peki nasıl ya ?" dediğinizi duyar gibiyim. En başta kripto ile ilgili makaleler ile, şu an için sınır olmadan makale başı 500 Doge kazanırsınız. Ayrıca her ay en güzel makaleyi belirleyerek bir üyemize ayın makalecisi ödülü olarak 5000 Doge vereceğiz. Tabiki bununla ilgili kurallarımız var;

• Kesinlikle copy/paste kabul edilmeyecektir.
  • Makaleler kontrol edilirken konu tertip ve düzen bizim için çok önemli, buna değer vererek yazın,
  • Yazdığınız makaleler özgün olmalı,
  • Yazdığınız bir makale bile özgün değilse o ay için hakkınızı kaybedersiniz,
  • Konu içeriği minimum 300 kelime olması gerekiyor,
  • En az 3 en fazla 5 etiket olacak şekilde etiket eklemeyi unutmayın,
  • Bir yerden aldığınız bir söz veya bir ek için konu içerisinde lütfen alıntılayarak gösterin,
  • Konuyu Benim Makalem bölümünde açmanız gerekmekte, kontrol edilen her makaleyi gerekli kategorilere dağıtacağız
  • Her konu açtığınızda lütfen bu başlık altında konu linkinizi belirtiniz.
  • Her konu başlığının baş harflerini büyük olarak yazınız
  • Yazdığınız makale başlığı forumda daha önce açılmamış konulardan olmalı
  • Arkadaşlar makale yazalım diyoruz ama malesef suyunu çıkartıyorsunuz, rica ediyorum yazdığınız makaleler makaleye benzesin, insanlar bilgilensin okusun birşeyler öğrensin
  • Makale içi düzene ve Dil Bilgisi kurallarına riayet edelim
  • Bazı arkadaşlar çok suistimal ettiği için makale kabulü onaya sunulmuştur, Ancak onayladığımız makaleler için coin alabilirsiniz, kabul etmediğimiz makalelere ücret ödenmeyecektir
  • Makalesi kabul olmadığın da ben makale yazdım, coinimi verin, ben kabul etmiyorum hele de insanları kandırıyorsunuz gibi söylemlere girecek olan kişiler kesinlikle etkinliğe katılmasınlar.

Yukarıdaki kuralların hepsine uymanız gerekmekte, uymadığınız tek kural kabul edilmemenize sebep olabilir.

Ödüller Nasıl Dağıtılacak ?

Ödüller her makaleler incelendikten sonra her ayın 1'inden başlayarak sırayla ödemeler yapmaya başlanır.
Forum içerisindeki imzanıza Dogecoin adresinizi eklemeniz gerekiyor.

Ayın Makalecisini Nasıl Seçeceksiniz ?

Ayın makalecisi konu düzeni, akıcılığı, yorum sayısı, yorum yazan kişilere ilgilenme durumu, gelen beğeni sayısı, üyeler tarafından ilgi çekiciliği ve Google'deki yerine bakılarak belirlenir. %50'lik kısım beğeni sayısı, yorum sayısı, kalan %50'lik kısım ise diğer kriterlere göre belirlenir.

Konuları Nasıl Kontrol Edeceksiniz ?

Benim Makalem kategorisinde paylaşılan her konu aylık olarak düzenli bir şekilde özgünlük testinden geçirilerek kontrol edilecektir. Kontrol edilen her konunun ödemesi yapılıp gerekli kategorilere aktarılacak.

Ödemeler Ne Zaman Yapılacak ?

Yukarıda belirttiğim gibi ödemeler her ayın 1'inden başlayarak sırasıyla yapılmaya başlanır. En geç 10 gün içerisinde bütün ödemeler tamamlanır.

Merak ettiğiniz veya aklınıza takılan her soruyu yorum altından belirtebilirsiniz.

Herkese iyi forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5