İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale yazarı arıyorum

jasly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum için ilk etapta 100 adet post atılacak. Sonuca göre devamı gelebilir ve/veya aylık olarak sürekli de çalışabiliriz.
Tekliflerinizi ve örnekleri PM veya [email protected] adresine gönderir misiniz?

denizmisirli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, 100 kelimeyi 1.50 TL'den yazmaktayım. Sipariş sayısı çok olduğu takdirde bu fiyatı 1.25 TL'ye düşürmekteyim. Bana Skype: deniz.misirliii üzerinden veya siteden pm yolu ile ulaşabilirsiniz. Her konuda özgün ve SEO uyumlu yazılar çıkartmaktayım. Dilerseniz başlık ve anahtar kelimeleri de kendim üretmekteyim.

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Merhabalar 100 kelimesi 1 tl den makalelerinizi yazabilirim.Üstelik ücretti de makale incelemesi sonucunda verebilirsiniz.Beğenilmeyen sparişlerden üçret talep etmemekteyim

denizmisirli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar 100 kelimesi 1 tl den makalelerinizi yazabilirim.Üstelik ücretti de makale incelemesi sonucunda verebilirsiniz.Beğenilmeyen sparişlerden üçret talep etmemekteyim

tek sorun aldığın siparişleri asla yazmaman ve insanları dolandırman. Wm aracı adındaki forumda SerkanAli adı altında insanlarda iş alıyo ve asla teslim etmiyorsun. İnsanları dolandırmayı kesmelisin. Şayet bu yazımı da siler isen özel bir konu açıp sırf insanlara bunu duyuracağım.

wereme1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba hocam

makaleyazarimbenim skype ekleyın goruselım

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tek sorun aldığın siparişleri asla yazmaman ve insanları dolandırman. Wm aracı adındaki forumda SerkanAli adı altında insanlarda iş alıyo ve asla teslim etmiyorsun. İnsanları dolandırmayı kesmelisin. Şayet bu yazımı da siler isen özel bir konu açıp sırf insanlara bunu duyuracağım.
Buyrun özel bir başlık acalım.Ben rekabet ortamında sizden uygun fiyata hizmet verdiğim için isim benzerliği nedeni ile beni saf dışı bırakmaya çalışmanızın hangi ahlaka terbiyeye sığıdınız anlatır mısınız?Bir insan bu kadar mı aciz olur?Eğer ki beni isim benzerliğinden dolayı suclayacaksanız bu kadar basit seviyeye düşecekseniz sırf işi alamayım diye rezil edecekseniz buna gerek yok.Benim ekibimde çalışın size iş vereyim.Bu kadar basitleşmenin anlamı olmaz.Madem iş almak istiyorsunuz buyrun size günlük ön ödemeli iş vereyim.

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
merhaba

Bende makale yazarı arıyorum ılgılenen arkadaslar ozgun ıcerık yazacaklar bos bızımle uzun bır yola cıkacaklar ırtıbata gecsınler

konular saglık beslenme vs

post atmanızda ıstenecektır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5