İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Yazarı Ekip Arkadaşları Aranmaktadır

Canoksuzoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Makale yazım alanında profesyonel çalışacak ekip üyeleri aramaktayız.Eğer siz de kaleminize güveniyorsanız ve düzenli bir şekilde çalışmak isterseniz aşağıdaki bilgilerle bize ulaşmanız yeterli.

Başvuru için istenilen bilgiler ve nitelikler:

-SEO uyumlu makale yazabilmek.(LSI,keyword density)
-Özgün makale yazabilmek.(Rewrite olmayacak)
-Günde kaç makale yazabilirsiniz (Ort. kelime sayısı=500)
-Hangi günler çalışabilirsiniz
-Tecrübe(Sadece yetkinliği kavrayabilme açısından)
-Bir adet örnek makale

Ücret
-100 kelime başı 0.75 liradır.
-Ödemeler haftalık olup her pazar havale/eft biçiminde hesaba yatırılır.

Amacımız kaliteli ve güvenilir takım arkadaşları bulmak ve iyi bir ticaret yapmaktır.Bu bilgilerle aşağıda verilen skype adresine detaylar ve başvuru için ulaşabilirsiniz.

İyi Çalışmalar
Can Öksüzoğlu

Purple79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Özgün makale yazarlığı yapıyorum..P.tesi-salı-çar.-perş. günleri yazabilirim. Günde en az 1000 kelime en fazla 4000 kelime yazabilirim. Hukuk danışmanlığı yapıyordum fakat istifa ettim şu anda sadece makale yazarlığı yapıyorum. 35 yaşındayım.
İlgilenirseniz [email protected] mail adresimden bana ulaşabilirsiniz ve örnek bir makale gönderebilirim.

Teşekkürler..
Elçin şaşmaz

Canoksuzoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Özgün makale yazarlığı yapıyorum..P.tesi-salı-çar.-perş. günleri yazabilirim. Günde en az 1000 kelime en fazla 4000 kelime yazabilirim. Hukuk danışmanlığı yapıyordum fakat istifa ettim şu anda sadece makale yazarlığı yapıyorum. 35 yaşındayım.
İlgilenirseniz [email protected] mail adresimden bana ulaşabilirsiniz ve örnek bir makale gönderebilirim.

Teşekkürler..
Elçin şaşmaz

Çok teşekkür ederim ilginiz için.En kısa zamanda mail atacağım size.

Ekip arkadaşları bulunmuştur.Konu kilitlenebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5